Банк «Форум»

 • Про банк
 • Відгуки
  5

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 02100, м. Київ, бульвар Верховної Ради, 7

Телефони: 0 800 50 22 50, (044) 206 63 03, 248

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: www.forum.ua

 • Банк "Форум"Банк «Форум» розпочав свою роботу на початку 1994 р. в українській столиці. Аж до 2007 р. ключовим власником кредитної організації був великий вітчизняний підприємець Л. Юрушев. Банківська установа мала на обслуговуванні кредити від «Європейського банку реконструкції та розвитку», а також співпрацювало з Мінпраці та українським Пенсійним фондом, видаючи пенсії населенню. Восени 2007 р. 60 плюс одна акція банку були викуплені Commerzbank AG з Німеччини.

  У прагненні вийти на перші ролі в банківському секторі німецької економіки Commerzbank влітку 2008 р. купив за суму в десять мільярдів євро DresdnerBank (третій за розміром німецький банк). З приходом кризи німецький холдинг зіткнувся з істотними проблемами, які привели до часткової націоналізації капіталу банку. Через національний фонд допомоги банківському бізнесу «SofFin» німецький Уряд є власником 20 відсотків плюс 1 акція «Комерцбанку». За рекомендацією німецького Кабінету міністрів Commerzbank робив спроби з реалізації своїх збиткових банків (банк «Форум» якраз і був одним з таких активів). Один час головним претендентом на покупку українського активу вважався «Россельхозбанк» з Росії, що повністю належав російському Кабінету міністрів. Проте, сторонам не вдалося домовитися і навесні 2010 р. німецький холдинг придбав у Л. Юрушева, який не один раз до цього блокував всі спроби з рекапіталізації кредитної організації (швидше за все не бажаючи розмивати свою частку), пакет акцій у розмірі 26, 25 відсотків. Внаслідок цієї операції Commerzbank сконцентрував у своїх руках 89,3 відсотка українськоъ банківської установи. З плином часу цей пакет акцій був доведений вже до 96,06 відсотків.

  Влітку 2012 р. Commerzbank AG анонсував операцію з продажу банку «Форум», компанії «Смарт-Холдинг», що належить В. Новинському. Слід зауважити, що «Смарт-Холдингу» також належить і не дуже велика столична банківська установа «Юнекс». Німецькі інвестори пояснили свій вихід з вітчизняного ринку тим, що більше не вважають український банківський сектор перспективним.

  Публічне АТ «Банк Форум» здійснює свою діяльність на основі отриманої від Українського Нацбанку ліцензії номер 62 від шостого жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків згідно посвідченню учасника номер 82 від другого вересня 1999 року.

  Фото банку "Форум"За інформацією на квітень-місяць 2013 р. сукупні активи банку «Форум» перевищили показник в 9 млрд. 310 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання досягли позначки майже в 7 млрд. 830 мільйонів гривень. Власний капітал склав понад 1 млрд. 480 мільйонів гривень, а статутний капітал – близько 5 млрд. 934 мільйонів гривень.

  Ключовим власником акцій банку «Форум» є компанія Yernamio Consalting ltd з пакетом акцій банківської установи в розмірі 98,68 відсотків.

  Наглядову раду кредитної організації очолює А. В. Пертін. Крім нього до ради також входять В. Я. Нусинов, Л. В. Кондуфорова, І. В. Дріжчаний, Ю. А. Кир’янова і М. В. Завилов.

  Пост глави правління банку «Форум» займає А. Яцюра, його заступники – Ю. Власенко та А. Ярецький.

 • № 1 Олена

  09.05.2019

  Мабуть, найпоганіший банк той, де застрягли твої гроші. Так ось, у цьому банку поховані 20 тис. грн. При чому, не моїх, а ті, що я повинна була перевести за перевезення. Тобто, на рахунок зайшли, а з рахунку наступного дня вже не вийшли… Розумію, що сумма не така вже й велика, але втрати завжди неприємні та неочікувані.

  Відповісти

  № 2 Andrey

  08.03.2019

  Жаль, что сейчас не могу высказаться – опаздываю на встречу. Но вернусь – обязательно напишу что я думаю об этом банке. А думаю я о нем плохо.

  Відповісти

  № 3 Weret

  14.01.2019

  Всем здравствуйте!

  Друзья, скажите плиз, а взять кредит в банке без справки о доходах вообще реально?
  Просто никогда не брал никаких кредитов, а сейчас понадобилось, но поискав в инете мальца запутался

  Відповісти

   № 3.1 відповідь від Експерт з кредитування

   17.01.2019

   Реально, але сума буде значно менше.

   Відповісти

  № 4 Микола

  02.02.2015

  Обвалився банк… а думали що надійний. Ще й рекламна кампанія була масивна що він німецький, а все набагато простіше виявилося…

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Форум»

Кредитні картки від Банк «Форум»