“FinX”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,14
Loading...

Головне управління: 04111, Україна, м Київ, вул. Данила Щербаківського, будинок 59

Телефони: 0 (800) 753-000

Присутність в регіонах: представлено в 33 містах України

Сайт компанії: https://www.finx.com.ua

 • Режим роботи: пн-сб з 09.00 до 20.00, нд з 9.00 до 16.00.

  FinX – компанія, що надає позики населенню України на будь-які цілі. Кошти позичаються на доволі тривалий термін, на відміну від інших МФО, та під низьку відсоткову ставку, що робить співробітництво з FinX вигідним для позичальників.

  Клієнти компанії можуть розраховувати на суму до 30 тисяч гривень (для новачків позика обмежена 5 тисячами) на термін від 7 тижнів до 1,5 років. Щоденна відсоткова ставка складає 0,59%. Також FinX регулярно проводить акції та конкурси, завдяки яким можна поліпшити умови позики та виграти коштовний приз.

  Отримати кошти можуть повнолітні громадяни України при наявності паспорту та податкового номеру. Також знадобиться мобільний телефон, а для онлайн-позики – електронна пошта та банківська картка.

  FinX має велику мережу, яка складається з 58 відділень майже в усіх великих містах України. Там можна отримати позику готівкою, заповнивши анкету позичальника та отримавши рішення протягом 15 хвилин. Також можна подати заявку на сайті компанії, вибравши з переліку відділення, в якому зручно забрати кошти, після чого фахівці компанії зателефонують та повідомлять про рішення. А для постійних клієнтів існує можливість отримати гроші на банківську картку.

  Погашати позику без комісії можна у кабінеті сервісу Приват24, у терміналах самообслуговування Приватбанку  та через сервіс онлайн-платежів Liqpay. Також сплачувати можна по реквізитам у відділенні будь-якого банку, але ж за це буде стягнуто комісію.

 • № 1 Марина

  24.09.2019

  Дуже зручний варіант для тих, хто хоче взяти відносно невелику суму на тривалий термін – зараз такими клієнтами банки гребують. Тому FinX рятує. Єдине – хотілося би,щоб якось можна було на картку гроші отримувати.

  Відповісти

  № 2 Harryy

  08.09.2019

  Кілька років тому брав тут кредит. До компанії немає питань – співробітники ввічливі, умови цілком прийнятні, схвалюють і видають швидко … просто що зараз все “пішли в онлайн”, не модно брати готівкою кредити) Ну, може це тільки моя думка. У будь-якому випадку удачі компанії.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,14
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “FinX”