“Finhub”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,55
Loading...

Головне управління: Куренівський провулок, 17Ш, Київ, 04073, Україна

Телефони: 0 800 502 346

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://www.credit.finhub.ua

 • Режим роботи: пн-пт з 08.00 до 19.00.

  Finhub – компанія, яка впроваджує в Україні сервіс взаємних кредитів, тобто, кожен може інвестувати в Finhub, надавши позику та заробивши відсотки, а позичальник в свою чергу отримає кошти під низькі відсотки. МФО у даному випадку лише надає інтернет-платформу для зв’язку.

  В компанії можна оформити як мікропозику на суму від 1 тисячі до 5 тисч гривень терміном до 30 днів, так і довгостроковий кредит на 3-12 місяців на суму від 5,1 тисяч до 20 тисяч гривень. Відсоткова ставка починається з 0,37% на добу і розраховується для кожного клієнта індивідуально.

  Щоб стати позичальником або інвестором (можна обрати лише один варіант) треба бути віком від 21 до 65 років, мати основні документи громадянина України – паспорт та податковий номер.

  Якщо ви бажаєте інвестувати в Finhub, після реєстрації на сайті вам буде надано список заявок від позичальників, кожна з яких оцінена по прибутковості і ризикам. Можна вкласти гроші в 10 заявок одночасно – сума повинна бути кратна 100 гривням. Після того, як ви зробили вибір, залишається слідкувати за власним інвестиційним портфелем та виводити гроші на свою банківську картку.

  Позичальникам же треба вибрати суму та термін кредиту, заповнити заявку, вказав всі дані про себе, зробити за допомогою веб-камери фото свого паспорту та власне сєлфі і відправити заявку в обробку. Вона буде розглядатися до того часу, коли якійсь інвестор не надасть вам необхідні кошти, але не довше 7 днів.

  Погашати кредит можна лише єдиним способом – за допомогою особистого кабінету. Нажаль, цей спосіб передбачає комісію у 1%. У випадку прострочення накладаються штрафи в залежності від умов кредитного договору, пролонгація терміну позики відсутня.

 • № 1 Геннадій

  25.09.2019

  Випадково дізнався про Фінхаб. Ідея мені здалась незвичайною. Тоді мені потрібна була невилика сума і вирішив спробувати, як це працює. Дійсно, доволі швидко на мою заявку відгукнулися. Можливо, когось засмучує те, що при оформленні заявки потрібно комісію сайту сплачувати, але я ж скажу – ніякого розводу там немає, а взявши позику в МФО під 1,5-2% ви б більше віддавали.

  Відповісти

  № 2 Юрко

  13.09.2019

  Вважаю, що це унікальний для нашої країни проект. Подібне в Європі розповсюджено, але не у нас. Можна не тільки взяти позику, а й самому заробити на відсотках, давши в борг. Сподіваюся, що з часом про FinHub дізнаються ще більше народу і кредитних пропозицій додасться.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,55
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Finhub”