«Фінбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 65032, Україна, Одеська область, Одеса, пр. Шевченка, 4А

Телефони: (0482) 300-100, 300-101

Присутність в регіонах: Представлений в 10-ти регіонах

Сайт банку: www.finbank.odessa.ua

 • Офіс "Фінбанку"«Фінбанк» почав здійснювати свою діяльність на вітчизняному ринку ще в 1990 р. як філіальний представник «Фініст-Банку» з Російської Федерації. У 1993 р. наша кредитна організація була перетворена в окрему банківську установу. Банк знаходиться під контролем Б. Кауфмана. Це бізнесмен з міста Одеси, який є одним з власників компанії «Оверлайн» і входить до списку двохсот найзаможніших людей країни. Раніше мав відношення до бізнесу, пов’язаного з алкогольними напоями, в теперішній же час займається девелопментом та пов’язаною з банками підприємницькою діяльністю.

  Публічне АТ «Фінбанк» здійснює свою роботу на основі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер 121 від 25 жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків на підставі свідоцтва учасника фонду номер 64 від другого вересня 1999 року.

  «Фінбанк» пропонує цілий ряд кредитно-фінансових продуктів для юросіб і приватних клієнтів. За величиною регулятивного капіталу і активної бази дана кредитна організація належить до III групи згідно ранжиру Українського Нацбанку.

  За інформацією на квітень-місяць 2013 р. сукупні активи «Фінбанк» перевалили за позначку в 2 млрд. 400 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання досягли показника більш ніж в 2 млрд. 220 мільйонів гривень, власний капітал склав 175 мільйонів гривень, статутний капітал – 135 мільйонів гривень.

  Власниками акцій «Фінбанк» є компанія «Вертекс юнайтед» з 31,09% акцій, а також А. Г. Грановський з 14, 53% акцій і Б. Р. Кауфман з пакетом акцій у кількості 22 відсотків.

  Наглядову раду «Фінбанку» очолює Б. Р. Кауфман. Також до складу ради входять А. Б. Мамонтенко, В. З. Деордієв і А. Г. Грановський. Компанію «Вертекс юнайтед» у наглядовій раді представляє її директор В. А. Каширський.

  Пост глави правління займає К. В. Смольський, його заступники – Дребот Д. І., Рожкова Є. В. та Леонідов А. С.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Фінбанк»

Кредитні картки від «Фінбанк»