«ФідоБанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: Київ, відділення "Центр роздрібного продажу", вул. Велика Васильківська 10.

Телефони: 0 800 501-000, (044) 593-00-00

Присутність в регіонах: представлений у 26-ти містах України

Сайт банку: www.fidobank.ua

 • ПУАТ «Фідобанк» почав свою діяльність в Україні з 2012 року. Він зарекомендував себе як надійний партнер для малого та середнього бізнесу, для приватних осіб. Для клієнтів у банку існують інноваційні пропозиції, які включають розрахунково-касове обслуговування, операції з ОВДП, облігаціями, інвестиційними сертифікатами, акціями.
  У 2013 році група компаній під керівництвом О. Адаріч придбала ПУАТ «Фідокомбанк», який був правонаступником прав та обов’язків «Ерсте Банку», приєднання до ПУАТ «Фідобанк» відбулося в кінці січня 2014.
  Відмінну ділову репутацію банк придбав в період, коли почав надавати допомогу у виплаті компенсацій вкладникам, які обслуговуються в неплатоспроможних банках в 2014-2015 роках.
  Відділення банку представлені у великих містах і районних центрах. Близько 400 000 клієнтів довіряють свої заощадження «Фідобанк» і оформили в ньому свої депозити. За неофіційним рейтингом, опублікованим в журналі Forbes.ua, серед українських комерційних банків Фідобанк зайняв лідируючі позиції. За даними інших видавництв, компаній і агентств, включаючи «РІА-Рейтинг», «Кредит-Рейтинг», «РІА-Рейтинг», «Фокус» та ін., Банк також займає перші місця.
  Для приватних осіб банк пропонує кредит під депозит. Видача кредитних коштів можлива або на карту, або готівкою. Максимальна сума дорівнює 95% від суми депозиту у гривні. Видається кредит на термін від 6 до 12 місяців.
  Другий кредит – споживчий «Можлівість є – оптимальний» з максимальною сумою 50 000 грн. Його оформляють за наявності паспорта та коду, офіційного оформлення, а також людям у віці від 21 до 65 років. Щомісячна комісія такого кредиту дорівнює 5% від його суми, тариф 0,0001% річних. Кредитна картка оформлюється у відділенні банку.

 • № 1 Таня

  30.09.2014

  Для мене цей банк- “темна конячка”. Історично відовий як ЕРСТЕ банк, став знову “Фідо”… Якісь незлозумілі банківські ігри!.. Проте депозитні заощадження банкрута-“Меркурія” виплатив.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «ФідоБанк»

Кредитні картки від «ФідоБанк»