Банк «Фамільний»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 83052, Україна, Донецька область, Донецьк, просп. Миру, 59

Телефони: (062) 382-95-21

Присутність в регіонах: представлений в 4-х регіонах

Сайт банку: www.fbank.com.ua

 • Публічне АТ банк «Фамільний» веде свою діяльність на банківському ринку з 1991 р. Ця кредитна організація була заснована восени того року, отримавши своє перше найменування «Донбіржбанк». Банківська установа пройшло процедуру своєї реєстрації в самому кінці 1991 року під реєстраційним номером 78.

  Публічне АТ банк «Фамільний» – це правоспадкоємець донецького «Донбіржбанку» за всіма його правами і зобов’язаннями. Кредитна організація була перейменована в самому кінці 2004 року з причини того, що кредитно-фінансова установа стала позиціонувати себе в іншому ключі. Відтепер основний упор в роботі банку робився на роздріб.

  Публічне АТ банк «Фамільний» представлене в головних промислово-фінансових центрах нашої країни: відкриті столичне, дніпропетровське, донецьке та одеське відділення банку.

  Публічне АТ банк «Фамільний» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 145 від 14 листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 63 від 29 жовтня 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ банк «Фамільний» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 172 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 87 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом були на рівні близько 84,5 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 66,5 мільйонів гривень.

  Власниками акцій АТ банк «Фамільний» виступають О. В. Грач з пакетом акцій порядку 12,6 відсотків і Б. І. Комісарук з пакетом акцій близько 87, 4 відсотків.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ банк «Фамільний» займає М. Б. Комісарук. Також в цей орган входить А. Е. Табачников.

  Головою правління банківської установи є О. В. Долженко, її заступники Квашнін А. С. і Гайдукова І. В. Також в цей орган входять Д. В. Резник і головбух Л. І. Голенцова.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Фамільний»

Кредитні картки від Банк «Фамільний»