Екс-керівників банку “Михайлівський” підозрюють в нанесенні збитків ФГВФО

19 Лютого 2020, 11:36

Днями колишньому виконувачу обов’язків глави правління банку “Михайлівський”, а також 6 топ-менеджерам було оголошено про підозру в нанесенні збитків Фонду гарантування вкладів фізичних осіб шляхом виведення великої суми коштів без наявних на те підстав.

Слідство встановило, що вищеперелічені керівники банківської установи в лютому 2015 року уклали ряд кредитних договорів, грубо порушивши при цьому як внутрішній порядок, так і законодавство, по яких перерахували на рахунки юридичних осіб 283 мільйони гривень. Силовики впевнені, що ці юрособи були підставними і кошти повертати ніхто не збирався в принципі.

Далі банк “Михайлівський” почав зазнавати труднощів, туди ввели тимчасову адміністрацію. ФГВФО почав виводити установу з ринку, відшкодовувавши вкладникам засобу за свій рахунок.

Своїми діями колишнє керівництво “Михайлівського” завдало фонду збитки. Тепер особам, причетним до цього злочину, загрожує штраф, 6-місячний арешт або реальні строки від 3 до 6 років.

Нагадаємо, що банк “Михайлівський” і його колишні керівники знаходяться під пильним поглядом правоохоронних органів, починаючи з 2016 року. Так, колишній голова правління Ігор Дорошенко підозрювався в усвідомленому доведенні банку до стану банкрутства і розкраданні з нього 870 мільйонів гривень. Відносно Дорошенко було порушено кримінальну справу, він був посаджений під домашній арешт.

Джерело: прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Додати коментар