“Є Гроші”

 • О компанії
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
Loading...

Головне управління: м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, буд. 180, офіс 211

Телефони: 0800300330

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: https://e-groshi.com

 • Компанія «Є Гроші» вже добре знайома українцям – за три роки своєї роботи вона показала себе надійним партнером, здатним виручити фінансово в скрутну хвилину, причому цілодобово. Що ж вона пропонує?

  Стати клієнтом можуть повнолітні українці не старше 65 років. Мати при собі слід паспорт, ІПН, картку банку і активний номер мобільного телефону. Розраховувати можна на суму від 500 гривень і до 7 тисяч при першому зверненні, до 20 тисяч гривень – при наступних. Для новачків позика безвідсоткова, в подальшому добова ставка становить 2,1%. Тривалість позики – до 30 днів.

  Програма лояльності «Є Гроші» робить оформлення позики вкрай вигідним: практично весь час проходять різні акції, поширюються дисконтні промокоди і заощадити можна до 99% вартості позики.

  Процес оформлення позики простий і доступний: в кілька кліків на сайті компанії створюється особистий кабінет, в ньому заповнюється анкета позичальника, прив’язується картка. Далі заявка йде в обробку і скорингова система за кілька хвилин в автоматичному режимі приймає рішення.

  У тому випадку, якщо погасити позику в розрахункову дату не вдається, є сенс скористатися пролонгацією – її можна здійснити за умови сплати комісії і відсотків, що набігли на 10, 20 або 30 днів.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Є Гроші”

Інщі компанії: