“E – cash”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,33
Loading...

Головне управління: 01011, Україна, м Київ, вул. Кловський увіз, 7/А

Телефони: (044) 337-88-33

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://www.e-cash.com.ua

 • E-Cash – відносно новий сервіс онлайн-позик, який дозволяє українцям цілодобово отримати кошти у будь-який точці країни. Компанія за нетривалий час роботи вже заробила собі позитивну репутацію, завдяки вигіднім умовам і якісному сервісу.

  Компанія пропонує новим клієнтам безкоштовну позику сумою від 500 до 4 тисяч гривень на термін до 30 днів. Надалі ставка зросте до 1,5% на добу, а максимально доступна сума буде поступово збільшуватися і може досягнути 15 тисяч гривень. Щодо вимог до позичальників – їх вік повинен бути від 20 до 65 років, потрібно мати паспорт та податковий номер, банківську картку, доступ в Інтернет, електронну пошту та мобільний телефон для оформлення.

  Щоб отримати гроші, треба зареєструватися на сайті E-Cash. Далі у особистому кабінеті заповнюється анкета позичальника, де вказуються особисті, паспортні та соціальні дані. Після цього прив’язується банківська картка, на яку прийдуть кредитні кошти, та чекати рішення від автоматичної скорінгової системи, яка приймає його за лічені хвилини.

  У випадку прострочення на боржника накладаються санкції: штраф у розмірі 50% від тіла позики або збільшення щоденної відсоткової ставки до 3%. Щоб не доводити до такого, є можливість скористуватися пролонгацією, виплативши лише накопичені відсотки. Робити це можна необмежену кількість разів.

 • № 1 Юрко

  25.09.2019

  Як на мене – все ідеально в цьому МФО. Доволі низька ставка, приємний сайт, на якому якось легко знаходитись. Все добре. Але ж я не знайшов на сайті час роботи і вирішив, що вони цілодобово працює. Але ж вони заявки розглядають з 8 до 20. Це невеличка ложка дьогтю.

  Відповісти

  № 2 Хоружий

  06.09.2019

  Гарний сервіс. Приємний сайт, перший займ безкоштовний, далі – за оптимальною ставкою в 1,5%, техпідтримка ввічлива. Правда, перший займ на маленьку суму дається, але на то мікропозик так і зветься)

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,33
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “E – cash”

Інщі компанії: