“Dinero”

 • О компанії
 • Відгуки
  3

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,50
Loading...

Головне управління: Київ, вул. Cурікова, 3-А;

Телефони: (067) 326-22-33; (073) 326-22-33; (050) 326-22-33

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://www.dinero.ua

 • Dinero з’явилася на ринку фінансових послуг України в 2017 році і за доволі короткий строк зуміла стати однією із провідних компаній, шо надають онлайн-позики. Цьому сприяли висока якість сервісу та вигідні умови. Більш детально – нижче.

  Головна перевага компанії Dinero – те, що позику можна отримати цілодобово у будь-який день тижня. Процес оформлення позики не забере багато часу – інтерфейс сайту простий та зрозумілий навіть недосвідченому користувачу. Також для заявки не потрібно збирати купу документів – достатньо серії та номеру паспорту, податкового коду.

  Позичити кошти можна на строк в 7, 14, 30 діб. Мінімальна сума – 300 гривень, максимальна – 15 тисяч (при першому зверненні – 2,5 тисячі гривень). Перший кредит компанія надає під 0%, надалі ставка буде залежати від суми та строку позики.

  Після того, як ви заповнили анкету у особистому кабінеті, вам потрібно дочекатися рішення. Це займає до хвилини. Якщо ваша заявка відхилена – можливо, ви помилилися при внесенні особистих даних, або ж ви маєте незакриті діючі позики. Якщо ж заявку схвалили, для того, щоб гроші надішли до вашого рахунку, вам потрібно зробити та за загрузити у кабінет власне сєлфі з паспортом, відкритим на розвороті з актуальним фото та сторінку з реєстрацією.

  Якщо ж позичальник не зміг внести кошти у розрахункову дату, на суму боргу нараховується пеня в 1,5% на добу. Щоб уникнути цього, треба оплатити відсотки, що набігли, та комісію – і Dinero пролонгує вашу позику на 7, 14, 30 діб.

 • № 1 Віктор

  25.09.2019

  З недоліків – як вірно помітили,відсутність можливості вибрати строк під себе. З позитиву – реально швидке заповнення заявки та відповідь по неї. Тут Dinero рівних немає.

  Відповісти

  № 2 Restyp

  13.09.2019

  Багато де брав онлайн-позики і можу сказати, що в Dinero це робити швидше за все. Не треба з анкетою возитися, ну хіба що фото документів треба мати під рукою, але це у багатьох вимоги такі зараз. Єдине, що не подобається – не можна термін самостійно вибрати – тільки 7, 14 і 30 днів. А так все супер.

  Відповісти

  № 3 Микола

  12.08.2019

  Сама розкручена контора мабуть з подібних. Реально нормальні позики видає, тільки будьте дуже уважні – позику треба повертати вчасно. Я повернув все ок, а от друг потім взяв і не віддав відразу як треба було, досі бодається.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,50
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Dinero”