«Дельта Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  5

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 01133, г. Київ, вул. Щорса, 36-Б

Телефони: +380 44 428-95-95

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: deltabank.com.ua

 • Фото відділення "Дельта Банку"«Дельта Банк» (публічне акціонерне товариство) було засновано у 2006 році у лютому під назвою «Комерційний банк Дельта» (як товариство з обмеженою відповідальністю) його зареєстрував Національний банк України. «Дельта Банк» розпочав свою діяльність з того, що став співпрацювати з колекторським агентством Credit Collection Group, а також з українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» (банк виступав у якості кредитодавця). У кінці 2006 року «Дельта Банк» зробив чотири емісії облігацій, спочатку — на 150 млн грн., потім — на 100 млн, ще пізніше — на 200 млн та 300 млн грн. Того ж року система Visa приймає «Дельта Банк» до себе. Також банк починає розвивати партнерські стосунки з компанією зі страхування «Брама життя».

  У 2007 році Національний банк України відніс «Дельта Банк» до розряду середніх українських банків за кількістю активів. Тоді ж «Дельта Банк» розпочав масово випускати озахункові карти системи Visa. Він й далі продовжував розвивати стосунки з підприємством зв’язку «Укрпошта» (погашав кредити поштових відділень в усіх кутках України). «Дельта Банк» зробив два випуски облігацій: у квітні — на 300 млн грн. та у червні — на 500 млн грн. У тому ж році банк отримує перемогу одразу в декількох тендерах: у червні він виграв тендер корпорації Fozzy Group, а у серпні — компанії «Фокстрот» (тендер якої проводився за підсумками співпраці 2006-ого року).

  «Дельта Банк» продовжує розвиватися і впроваджує нові проекти: інтернет-банкінг «Дельта-онлайн» та програму з кредитування «Швидкі гроші». У жовтні відбулася знаменна подія — кількість клієнтів банку досягла 1 млн. У кінці року «Дельта банк» покращує обслуговування та додає нову послугу, клієнтам була запропонована можливість здійснювати депозитні внески.

  Фото офісу "Дельта Банку"У 2008 році «Дельта Банк» увійшов до об’єднаної мережі банкоматів «Євронет», з якою буде плідно співпрацювати до 2014 року (компанія «Євронет» відмовилась з ним працювати). Також впроваджує нову депозитну платіжну картку «Чарівний гаманець». У травні банк випустив мільйонну кредитну карту.

  У 2009 році Національний банк України вирішує перевести «Дельта Банк» до розряду крупних українських банків. Банк продовжує покращувати свої депозитні послуги, які втілює та застосовує у новій депозитній програмі, що отримала назву «Найкращий». «Дельта Банк» приєднується до об’єднаної мережі банкоматів «АТМоСфера». Він більш активно починає працювати з корпоративними клієнтами, приділяє їм більше уваги. У жовтні тоді ще «Комерційний банк Дельта» (товариство з обмеженою відповідальністю) реорганізовується у «Дельта Банк» (публічне акціонерне товариство). У тому ж році він організовує перший депозит у валюті (поточний картковий).

  У 2010 році «Дельта Банк» виграє тендер Пенсійного фонду з виплат пенсій та допомоги соціального характеру, тоді ж випускає платіжну картку «Пенсійна картка». Банк вдосконалює свою структуру, щоб залучити клієнтів, які є власниками малого та середнього бізнесу. Також він активно займається розвитком системи інтернет-банкінгу, доказом стає реалізація нового проекту — «Інтернет-банк Дельта».

  У 2014 році відбулося зростання статутного капіталу «Дельта Банку», на сьогодні він складає більше ніж 3 млд грн. (тобто у наявності збільшення на 60 %).

   

 • № 1 Олена

  11.05.2019

  Банк нажаль ліквідований, та я у саму останню годину встигла перевести соц. виплати із Дельти у ПриватБанк. Бо я вже знаю, як буває у такі часи: туди гроші заходят, а відтіля вже не виходять.

  Відповісти

  № 2 Вадим

  17.02.2015

  Цьому банку вже торба. Хоча офіційно про це ще не сказали – йому не довго ще лишилося.

  Відповісти

  № 3 МАРІЯ

  08.08.2014

  Брала кредит на побутову техніку . швидко виплатила-навіть раніше струку. все зручно і без проблем!

  Відповісти

  № 4 аліна

  15.07.2014

  Вчора у своїх справах довелося відвідати відділення цього банку. 2 із трьох робітниць банку були із клієнтами, а трется, як мені здалося, не дуже намагається заохотити клієнтів…мала намір відкрити депозит-і пішла геть… може банк і гарний, але хотілося б більш уважного відношення!

  Відповісти

  № 5 Петрик

  14.07.2014

  Здається нормальний банк. Але з кредитами будьте обережні. Можуть бути приховані умови та комисії “за повітря”.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Дельта Банк»

Кредитні картки від «Дельта Банк»