«Даніель»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01033, Київська область, Київ, вул. Саксаганського, 3а

Телефони: (044) 536-01-83, 492-72-09

Присутність в регіонах: представлений у 5-ти регіонах

Сайт банку: www.danielbank.kiev.ua

 • Фото відділення банку "Даніель"Банк «Даніель» розпочав свою діяльність восени 2003 р. як багатопрофільна кредитна організація. Дана банківська установа спеціалізується на розрахунково-касових операціях з юрособами і фізособами, а також займається різного роду угодами на міжбанку. За наявними даними з деяких засобів масової інформації стало відомо, що український екс-прем’єр-міністр посприяв приходу в банк «Даніель» цілого ряду солідних клієнтів.

  Публічне АТ банк «Даніель» проводить свою кредитно-фінансові операції на базі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 210 від 25 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 162 від 26 січня 2004 р.

  За опублікованою інформацією щодо діяльності публічного АТ банк «Даніель» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 1 млрд. 223 мільйонів грн., сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 1 млрд. 58 мільйонів грн. Власний капітал кредитної організації був на рівні, що перевищує 164 мільйони грн., а статутний капітал дорівнював сумі трохи більше 120 мільйонів грн.

  Звичайними іменними акціями публічного АТ банк «Даніель» володіють фізособи і юрособи. Причому дані цінні папери розподілені у статутних фондах банківської установи таким чином, що кожен власник іменних акцій кредитної організації володіє пакетом акцій, що не перевищує десять відсотків від загального статутного капіталу як безпосередньо, так і опосередковано. Звідси випливає, що великі акціонери публічного АТ банк «Даніель» попросту відсутні.

  Наглядову раду публічного АТ банк «Даніель» очолює Молчанова В. В. Крім голови також до цього органу входять Калінін В. Г., Бакова Т. В., Рожок О. А., Козлов Г., Боровик О. Н.

  Пост голови правління публічного АТ банк «Даніель» займає Пархоменко О. В., зі своїм замом Касмінко Н. А. Також до цього органу входять головбух Кульбако Л. М. і Потапов В. Г.

 • № 1 Мирослав

  12.07.2014

  То це є один з найшахрайських банків всєя України. Розграбував депозити людей та всі гроші в офшори. Ніколи не здійснюйте ніяких операцій в цьому банку!!!!!!! Він вже банкрут, але все одно! Якщо навіть наново почне працювати.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Даніель»

Кредитні картки від «Даніель»