“Creditplus”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
Loading...

Головне управління: Київ, пр. Перемоги, 90-А;

Телефони: 0 (800) 330-263;

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://creditplus.ua

 • Компанія CreditPlus заснована не так давно – у 2017 році, проте вона досить відома серед мікрофінансових організацій України. Нічого дивного тут немає – лояльні вимоги до позичальників та простота в оформленні роблять компанію привабливою для багатьох громадян нашої країни.

  Позику у компанії можна оформити терміном від 3 до 30 діб. Перша позика обмежена 3,5 тисячами гривень, але ж відсоткова ставка складає 0,9% добових. При наступних зверненнях зросте і ставка, і сума – 1,8% та 10 тисяч гривень відповідно.

  Щоб отримати позику у CreditPlus потрібно, в першу чергу, відповідати віковим умовам – бути віком від 20 до 65 років. Також в порядку повинні бути документи – паспорт та податковий номер. Якщо все добре, ви реєструєтесь на сайті компанії, у особистому кабінеті заповнюєте анкету, прив’язуєте карту банку та чекаєте на рішення протягом 15 хвилин.

  Причинами для відмови можуть бути помилки при заповнюванні анкети, проблеми з картою банку, борги по кредитам у інших організаціях, або ж, якщо клієнт гасить борг і тут же намагається взяти новий, система просто не встигла оновитися.

  Допускати прострочення не бажано, бо штрафи та пеня дуже великі. Якщо ж заплатити ви не в змозі, пролонгуйте позику, заплативши лише відсотки, або ж проінформуйте про ситуацію представників компанії та спробуйте разом з ними знайти рішення.

 • № 1 Сергій

  24.09.2019

  Головне для мене в МФО – це гарна репутація та надійність, бо усюди умови приблизно однакові. А потім з’ясовується, що десь дані паспорта комусь передали, там консультанти по хамські розмовляють та інше. З цією компанією все добре. Та й не сказав би, що надто висока ставка тут.

  Відповісти

  № 2 Богдан

  13.09.2019

  Зручно те, що цілодобово сервіс працює. Ставка зависока, але регулярно проводяться акції різні, зараз ось наприклад можна перший позику під 0 взяти. Працюють на совість, я задоволений цим сервісом.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Creditplus”

Інщі компанії: