CreditLite

 • О компанії
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
Loading...

Головне управління: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 129

Телефони: 095 132 0202

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: creditlite.com.ua

 • CreditLite – молода і перспективна компанія, що займається мікрокредитуванням громадян України в режимі онлайн – для зарахування коштів не потрібно відвідувати офіс, гроші надходять на платіжну картку. Нижче розповімо, на яких умовах можна взяти позику в CreditLite.

  Якщо ви громадянин України віком від 21 років, маєте картку будь-якого українського банку, активний номер телефону і у вас в порядку основні документи (паспорт і ІПН) – ви можете розраховувати на схвалення вашої заявки. При цьому неважливо, офіційно ви працевлаштовані чи ні – кредити видаються навіть безробітним.

  Самі умови позики такі: термін – від 10 до 30 днів, ставка – 1,7% щодня, сума – від 1 тисячі до 5 тисяч гривень для нових клієнтів, до 10 тисяч гривень – для тих, хто вже брав кредит в CreditLite.

  Щоб оформити заяву, необхідно заповнити анкету позичальника в особистому кабінеті, прив’язати картку банку і чекати на вердикт від співробітників компанії, які працюють з 9.00 до 20.00 щодня.

  Відзначимо переваги оформлення позики саме в CreditLite:

  – мінімальний пакет документів для оформлення;
  – надійний захист персональних даних;
  – можливість погашення боргу різними способами: карткою банку на сайті і за допомогою платіжних онлайн-сервісів, готівкою в платіжному терміналі і в касах банків за реквізитами компанії;
  – можливість пролонгації позики на термін, що не перевищує тривалість кредитного договору – за умови сплати відсотків, що набігли.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від CreditLite