“CreditKasa”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,33
Loading...

Головне управління: 01133, Україна, м Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

Телефони: (044) 333-5-222; (067) 373-37-57; (099) 373-37-57; (063) 373-37-57

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://creditkasa.com.ua

 • CreditKasa – один з перших в нашій країні сервісів з видачі онлайн-позик, створений в 2013 році. Те, що вже стільки років компанія залишається на плаву, говорить про те, що працює вона якісно, професійно і клієнти їй довіряють.

  Якщо ви звертаєтесь до CreditKasa вперше, ви зможете взяти безвідсоткову позику на суму до 7 тисяч гривень на термін до 27 днів. Надалі буде доступно 10 тисяч гривень кредиту, але він буде обкладатися щоденною ставкою в 2%.

  Щодо умов – позичальник повинен бути віком від 18 років, мати паспорт, податковий номер і бути зареєстрованим за місцем проживання. Для оформлення заявки потрібно зареєструвати особистий кабінет, внести туди дані про себе (важливо – вносити потрібно виключно українською), завантажити скан-копії документів, прив’язати карту і чекати на рішення протягом 15-20 хвилин.

  Відсоток схвалених заявок в компанії достатньо високий. Причини же для відмов стандартні: непогашенні прострочення в інших організаціях чи банках, помилки в анкеті, відсутність потрібних скан-копій, проблеми з картою банку.

  У випадку прострочення штрафні санкції дуже суворі, до того ж служба безпеки компанії буде кожен день дзвонити вам та вашим близьким, яких ви вказали як контактних осіб, з нагадуванням про борг. Щоб уникнути цього, варто скористатися послугою пролонгації позики – її можна робити скільки завгодно разів, сплачуючи накопичені відсотки.

  CreditKasa активно поширює промокоди – набори цифр, які, при введені на сайті компанії, надають знижку на позику. Вони надходять постійним клієнтам на електронну пошту та продаються на порталах, що торгують знижковими купонами. Також регулярно проводяться акції та конкурси, про які можна дізнаватися на офіційному сайті CreditKasa.

 • № 1 Микита Поляков

  24.09.2019

  З одного боку, компанія вже тривалий час тримається на ринку, обслуговування там добре, ввічливий персонал. Умови вже здаються дорогуватими. Я кілька років звертався до них – було нормально, а зараз глянув та відчув велику різницю між Кредіт касою та іншими онлайн-сервісами, що нещодавно з’явилися.

  Відповісти

  № 2 Garry Potniy

  13.09.2019

  З плюсів – те, що при першому зверненні можна до 10000 отримати відразу. Мінуси – дуже висока відсоткова ставка, потрібно скани документів завантажувати, тобі передзвонити ще повинні. Компанії треба трохи свою політику переглянути, щоб крокувати в ногу з часом. Якщо на все перераховане вище закрити очі – норм, співробітники ввічливі, видають швидко.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,33
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “CreditKasa”