Credit7

 • О компанії
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
Loading...

Головне управління: м. Київ, вул. Леонтовича, 7

Телефони: 0800330733

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: https://credit7.ua/

 • Credit7 – сервіс видачі онлайн-позик, головними перевагами якого є доступність, надійність і оперативність. Розглянемо, на яких умовах тут можна оформити кредит.

  Клієнтами компанії можуть стати особи віком від 18 до 65 років, які мають на руках паспорт і ІПН, картку будь-якого українського банку і активний номер мобільного телефону. Інших факторів, які відіграють роль в ухваленні рішення, немає – неважливі ні соціальний статус позичальника, ні його кредитна історія.

  Розраховувати можна на суму від 600 до 10 тисяч гривень на термін 5-30 днів. Для нових клієнтів позика безвідсоткова, тим же, хто вирішить повторно скористатися послугами Credit7, налічуватиметься щоденна ставка в розмірі 1,9%. Втім, її можна знизити, скориставшись зниженими промокодом, які компанія активно поширює.

  Оформити позику просто: після реєстрації на сайті, необхідно заповнити в особистому кабінеті анкету позичальника, потім прив’язати картку банку і, натиснувши «відправити заяву», очікувати рішення від кредитного інспектора, який дасть відповідь протягом 10-15 хвилин в робочий час офісу (з 9.00 до 21.00 по буднях, з 9.00 до 19.00 у вихідні дні).

  Погасити займ можна як карткою (в особистому кабінеті на сайті, в «Приват24»), так і готівкою (платіжні термінали, каси банків). Якщо у клієнта виникають труднощі з оплатою, кредит можна пролонгувати, сплативши відсотки, що набігли.

  В даний момент, у зв’язку зі змінами в законодавстві, пов’язаними з карантином, до недбайливих позичальників не застосовуються штрафні санкції. Але після закінчення пандемії Credit7 буде обходитися з боржниками в такий спосіб: на четвертий день прострочення на тіло позики буде накладатися штраф у розмірі 3,75%, а з п’ятого -ежедневно нараховуватися пеня в розмірі 1,1%.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від Credit7

Інщі компанії: