“Кредит Кафе”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,16
Loading...

Головне управління: м Київ, Харківське шосе, 201-203, оф.43

Телефони: 044 360 0500

Присутність в регіонах: представлена ​​по всій Україні

Сайт компанії: https://kreditkafe.com.ua

 • Режим роботи: пн – пт: з 8.00 до 20.00, сб – нд: з 10.00 до 18.00.

  «Кредит Кафе» – компанія, яка з 2014 року надає позики готівкою у 50 містах нашої країни, та ще й поїть свої клієнтів кофе! Нижче роздивимось, на яких умовах можна отримати фінансову допомогу.

  Позики надаються на термін або в 7 днів, або в 14. Відсоткова ставка складає 2% на день. Сума позики – від 1 тисячі до 7 тисяч гривень, причому кожна позика повинна бути кратна тисячі: 1 тисяча, 2 тисячі і так далі. Ніяких обмежень для нових клієнтів немає (як і знижок).

  Постійним клієнтам доступні промокоди, які надають суттєву знижку на позики. Також їх обслуговують швидше, погоджуючи заявки та надаючи кошти протягом трьох хвилин.

  Для того, щоб стати клієнтом «Кредит Кафе» , не треба мати при собі купу документів – достатньо паспорту та податкового номеру. Сам позичальник повинен бути повнолітнім та мати постійну реєстрацію за місцем проживання у будь-якому регіоні України, який не відноситься до тимчасово окупованих.

  Заявку можна подати як у відділенні, так і онлайн, заповнив невелику анкету, у якій необхідно вказати ПІБ, податковий номер, номер телефону,місто проживання, статус працевлаштування та вибрати розмір суми, яку бажаєте отримати. Після цього вам на телефон прийде СМС-повідомлення про рішення та зателефонує консультант, який уточнить, у яке саме відділенні вам зручніше прийти. Безпосередньо у відділенні заповнюється повна анкета позичальника, підписується договір та у касі видають кошти. Все це займає не більш 15 хвилин.

  Нажаль, є тільки один спосіб сплатити позику – у відділенні готівкою. У випадку прострочення на суму боргу накладається додаткова пеня у розмірі 2% на день. Щоб уникнути штрафів, можна оформити пролонгацію на той же термін, на який була оформлена позика, сплативши відсотки, яки накопилися. Або ж заздалегідь зв’язатися з техпідтримкою, пояснити їм ситуацію і спільними зусиллями знайти компроміс.

 • № 1 Dastilpor

  25.09.2019

  В цілому, непогана контора, я неодноразово брав там позики готівкою (мені так зручніше). Мені не подобаються ДЗВІНКИ. Причому дзвонять за декілька днів до розрахункової дати з нагадуванням. Та й не тільки мені, а ще й моїм контактним особам, уявляєте?

  Відповісти

  № 2 Степан

  09.08.2019

  Гарна контора, мені сподобалося. Але не раджу брати дуже велику суму бо відсотки високі.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,16
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Кредит Кафе”