“CentroCredit”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01004, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 160/б;

Телефони: 0 (800) 40-71-51

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://centro.credit

 • Режим роботи: 08.00 – 20.00 (пн-пт), 09.00 – 18.00 (сб-нд).

  CentroCredit є дочірньою фінансовою установою ломбарду «Центральний», який працює з 1999 року і добре відомий українцям. Його «донька» ж видає мікропозики та, судячи з відгуків, виконує свою роботу на совість.

  Головним плюсом цієї компанії є то, що тут можна взяти як традиційну мікропозику на термін до 14 днів і сумою від 500 гривень до 15 тисяч, так і необмежену кількість коштів під заставу рухомого чи нерухомого майна на термін до декількох років (платежі при цьому розбиваються на рівні частини). Відсоткова ставка для мікропозики складає 1,65% на добу, для кредита під заставу відсоток розраховується індивідуально у залежності від суми та терміну.

  Клієнтом CentroCredit може стати громадянин України віком від 18 до 70 років. Варто підкреслити, що навіть для заставного кредиту не потрібні додаткові документи – лише паспорт та податковий номер. Також для оформлення потрібен мобільний телефон, а для онлайн-позики – картка будь-якого банку України.

  Оформити позику можна двома способами – онлайн на картку та у відділенні готівкою. У першому випадку треба зареєструвати аккаунт на сайті компанії, заповнити заявку на позику, прив’язати картку банку та у випадку позитивного рішення отримати на неї гроші. У другому – на сайті вибрати найближче відділення CentroCredit та звернутися туди з необхідними документами, заповнити анкету позичальника, почекати на рішення та забрати готівку в касі.

  Погашати позику теж доволі зручно – це можна зробити у особистому кабінеті за допомогою банківської картки, у платіжних терміналах, банківським переказом та готівкою у відділенні CentroCredit.

 • № 1 Дімон

  24.09.2019

  У Центро Кредіт я брав і мікропозику – трохи не вистачало грошей на купівлю телефону, та й крупну позику – на ремонт. Залишився задоволеним як обслуговуванням, так і умовами. Як вірно зауважили, хоча в банку б менший відсоток був, іноді краще переплатити трохи та й забути.

  Відповісти

  № 2 Заратустра

  02.09.2019

  Ця МФО хороша тим, що тут можна взяти і мікропозик під оптимальний відсоток (ну, він точно не вище ніж у конкурентів), і більшу суму під заставу, при цьому не треба голову собі морочити, як при банківському кредиті – документів купу носити, на роботу дзвінки і так далі.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “CentroCredit”