“CCloan”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,64
Loading...

Головне управління: 01004, Україна, м Київ, вул. Басейна, будинок 6

Телефони: (044) 222-77-33

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://ccloan.ua

 • CCLoan з’явилася на ринку фінансових послуг у 2016 році. За цей достатньо невеликий час компанія завоювала довіру багатьох українців, які потребували фінансової допомоги, бо у своєї роботі CCLoan завжди дотримується чесності, прозорості та лояльного відношення до клієнтів.

  Позику можна отримати у розмірі від 400 до 10 тисяч гривень терміном від 5 до 30 діб. Перший кредит – безкоштовний, при повторних зверненнях відсоткова ставка складе 1,3% добових. При настанні дати, коли потрібно розрахуватися по позиці, надається ще три дні, щоб уникнути форс-мажорів, наприклад, якщо гроші надійдуть с запізненням.  Якщо ж позичальник так і не погасив борг, на цю суму нараховується пеня в 6%, а ставка зросте до 4,3%.

  Щоб уникнути цих неприємних моментів, можна скористуватися пролонгацією позики. Для цього потрібно оплатити накопиченні відсотки. Також термін пролонгації не повинен перевищувати термін позики.

  Процес оформлення заявки на позику займає не більш 10-15 хвилин. Зробити це можна цілодобово, але ж розглянуть ваше звернення лише у робочий час.  Для заявки на позику потрібно зареєструвати особистий кабінет, внести приватні дані о собі, прив’язати банківську карту та чекати рішення. Відсоток схвалених заявок у компанії достатньо високий, а якщо заявку таки відхилили – всьому виною помилки при внесенні даних або ж наявність відкритих неоплачених кредитів.

  CCLoan регулярно проводить акції та конкурси, де розігрує цінні призи. Також надаються промокоди – особливий набір цифр, завдяки якому можна отримати вигідні умови.

 • № 1 Леонід Макарович

  24.09.2019

  Компанія існує давно, значить – надійна. Умови там дуже непогані як для новачків, так і ні. Єдине що – тягнуть з розгляданням заявки, буває так, що гроші дуже швидко потрібні. В інших МФО автоматично схвалюють навіть уночі.

  Відповісти

  № 2 Микола

  04.09.2019

  Коли у CCLoan був старий сайт ще, на ньому було неможливо авторизуватися. Оновили сайт – все ок. Умови у компанії теж хороші: перша безкоштовна позика, ставка нижче, ніж у більшості компаній, схвалюють швидко, без дзвінків. Я вже років зо три послугами цієї МФО користуюся, коли грошей до зарплати не вистачає.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,64
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “CCloan”

Інщі компанії: