“Cat Credit”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,36
Loading...

Головне управління: 04080, Україна, м Київ, вул. Костянтинівська, будинок 70Д

Телефони: 0 (800) 216-777

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://catcredit.net

 • Режим роботи: онлайн 24/7.

  Cat Credit – сервіс з надання онлайн-позик громадянам України. Працює він не такий довгий час, але ж зумів запам’ятатися завдяки незвичайній концепції та якісному виконанню своїх обов’язків.

  Отримати в компанії можна від 500 гривень до 15 тисяч, причому для клієнтів, що звернулися вперше, сума обмежена 2 тисячами гривень. Відсоткова ставка складає 1,9% на добу, термін – 65 днів, що набагато довше, ніж в інших МФО.

  Щоб стати клієнтом Cat Credit, треба бути громадянином України віком від 18 до 60 років та мати при собі паспорт та податковий номер. Також для реєстрації потребується мобільний телефон та електронна пошта, а для отримання кредитних коштів – активна картка будь-якого українського банку.

  Для отримання позики необхідно зареєструватися на сайті компанії та заповнити невелику анкету, в якої потрібно вказати всі дані позичальника. Після цього прив’язується банківська картка и заявка йде на розглядання. Також вам зателефонує співробітник компанії і задасть декілька питань, і після цього буде винесений остаточний вердикт.

  У випадку, якщо позичальник не зумів виплатити борг у розрахункову дату, надалі позика почне обкладатися відсотковою ставкою у 3%. Щоб уникнути цього, можна скористатися пролонгацією. Її дозволяється робити необмежену кількість разів, але ж накопичені відсотки треба сплачувати кожні 10 днів.

 • № 1 Микола Миколай

  23.09.2019

  Я дуже полюбляю котиків, але ж це не привід сплачувати таку високу відсоткову ставку. Втім сам процес заповнювання заявки та схвалення простий та швидкий. Я там отримав позику лише тому, що в мене вже були відкриті в інших і вибору не було. Може якось треба поліпшити умови?

  Відповісти

  № 2 blowmaster@yandex.ru

  01.09.2019

  Сама компанія нормальна – процес заявки швидко йде, все там просто і зрозуміло, заявку автоматично розглядають. Але ставка там дуже висока, як на мене. Може, це вони так витрачені на креативний дизайн сайту гроші відбивають?))) В будь-якому разі, у фінансовому питанні ця МФО завжди каже правду і не підведе.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,36
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Cat Credit”

Інщі компанії: