“CashYou”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,28
Loading...

Головне управління: 61058, Україна, м.Харків, вул. Чичибабіна, будинок 7А, офіс 42

Телефони: 0(800) 21-23-00

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://cashyou.ua

 • Режим роботи: онлайн 24/7, час розглядання та видачі коштів – 9.00 – 20.00 щодня.

  CashYou – молода та амбітна компанія, яка була створена у 2018 році і вже має власну базу клієнтів та позитивну репутацію. Головною перевагою є те, що оформлення позики та зарахування грошей проходить виключно в онлайн-режимі.

  Позичити в компанії можна від 100 гривень до 12 тисяч, але ж новим клієнтам доступна лише сума до 2 тисяч гривень. Відсоткова ставка складає 1,5% на добу, а термін позики – 7-30 днів. Також багато залежить від бонусної системи CashYou. За допомогою бонусних балів можна знижати відсоткову ставку або збільшувати термін, сплачувати позику. Отримати їх можна різними способами – за реєстрацію на сайті, за приведення друга, за своєчасне погашення позики та участь в акціях і конкурсах.

  Клієнтом CashYou може стати постійно зареєстрований за місцем проживання в Україні громадянин, віком від 18 до 79 років. З документів потрібно мати лише паспорт та податковий номер. Також знадобляться мобільний телефон та електронна пошта, ну і, звісно, банківська картка, на яку буде зараховано гроші.

  Процес оформлення заявки не відрізняється від інших МФО. Треба завести обліковий запис на сайті компанії, заповнити анкету позичальника, внісши туди особисті, паспортні та соціальні дані, після чого веріфікувати банківську картку. Далі треба прийняти дзвінок від співробітника CashYou і відповісти на декілька запитань. Якщо все це виконано – залишається лише чекати на остаточне рішення.

 • № 1 Nreyab

  23.09.2019

  Пару років тому з’явилась ця компанія. Я як раз шукав компанію, де можна б було перекредитуватися. Звернувся туди. Здивувало, що без будь-яких проблем все ухвалили мені. Я потім ще звертався до них неодноразово, тому що там програма лояльності вигідна. Можна взагалі під дуже низький відсоток брати кредит.

  Відповісти

  № 2 Warefare

  26.08.2019

  Звернувся туди, коли цей сервіс тільки-тільки з’явився. Тоді сайт був ще неоптимізований і моя заявка “зависла”. Я чекав-чекав, потім звернувся в техпідтримку. Там мене вислухали, ззовні, сказали, що все виправлять. І виправили, заявку схвалили, все добре. Так, мало не забув, програма лояльності там дуже вигідна, якщо плануєш звертатись в компанію ще.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,28
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “CashYou”

Інщі компанії: