“Cashup”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,15
Loading...

Головне управління: Київ, вул. Эспланадна, 34/2, офіс 18;

Телефони: +38 (044) 227 52 70;

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://cashup.com.ua

 • CashUp – створений у 2017 році сервіс з надання онлайн-позик населенню. За цей невеликий час компанія стала досить відомою, що говорить про те, що вона якісно та відповідально обслуговує своїх клієнтів.

  Позичити у CashUp можна від 500 гривень до 10 тисяч на термін до 30 діб, при цьому нові клієнти можуть розраховувати лише на 4 тисячи гривень. Відсоткова ставка однакова для всіх – 1,5% добових. Потенційний позичальник повинен бути віком від 20 до 65 років, мати діючи паспорт та податковий номер, карту будь-якого банку України.

  Щоб подати заявку на кредит, потрібно зареєструвати особистий кабінет, внести в невелику анкету свої особисті дані, обов’язково вказати декілька контактних осіб (їм будуть дзвонити), прив’язати карту банка, та чекати, коли працівники подзвонять вам та вашім близьким, яких ви вказали. Якщо все добре і всі відповіли – гроші негайно надійдуть на ваш рахунок.

  Крім випадку, коли хтось з контактних осіб не підіймає слухавку, відмовити вам можуть при наявності діючих прострочень в інших фінансових установах, недостовірної інформації в анкеті, проблем з документами чи банківською картою.

  У випадку прострочення виплати боргу, на позичальника чекають дуже суворі штрафні санкції. Тому найкращим виходом є пролонгація. Її можна робити скільки завгодно разів, але ж кожне подовження повинно дорівнювати терміну самої позики. Якщо ж потрібно пролонгувати на інший термін – це буде коштувати від 15 до 120 гривень. Ніяких комісій платити не потрібно – треба лише виплатити накопиченні відсотки.

  CashUp також регулярно проводить різні конкурси та акції, за підсумками яких дарить клієнтам коштовні призи та знижки на позики. Стежте за інформацією на офіційному сайті компанії та її представництвами в соцмережах, щоб бути у курсі.

 • № 1 Waserqas

  23.09.2019

  У цій МФО вигідно позичати на довгий термін. Якщо тобі потрібні гроші на пару місяців – краще не знайти, ставка до 1% відсотка. Якщо на пару днів – то краще, мабуть, щось інше пошукати.

  Відповісти

  № 2 Razzy

  12.09.2019

  Доводилося користуватися цим сервісом. Що можна сказати, роботу роблять на совість. Зараз все МФО на однаково високому рівні працюють, і КешАп не виняток. Все просто, зрозуміло, техпідтримка ввічлива.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,15
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Cashup”