“CashMе”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,23
Loading...

Головне управління: 04071, Україна, м Київ, вул. Кожемяцька, 12/А

Телефони: (044) 200-21-17

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://cashme.ua

 • CashMe – відносно новий сервіс онлайн-позик. З’явився він у 2016 році, тобто тоді, коли конкуренція серед МФО досягла свого піку. Але ж компанії вдалося не загубитися і зайняти позицію поруч з лідерами ринку. Нічого дивного тут немає – в CashMe просто якісно виконують свою роботу.

  Компанія видає позики під відсоткову ставку 1,75% на місяць, на термін від 7 до 30 днів. Новим клієнтам доступна сума від 500 до 2 тисяч гривень. Надалі кредитний ліміт буде збільшуватися в залежності від кількості звернень в CashMe і може досягнути 10 тисяч гривень.

  Отримати гроші від компанії можуть повнолітні громадяни Україні, які мають постійну реєстрацію за місцем проживання в Україні (за винятком тимчасово окупованих територій), з документів – паспорт та податковий номер, діючу банківську картку будь-якого українського банку. Також для реєстрації знадобиться номер мобільного телефону та електронна пошта.

  Оформлення заявки дуже просте, з ним впорається навіть недосвідчений користувач Мережі. На сайті компанії треба зареєструвати аккаунт, у якому заповнюється анкета позичальника. Далі треба прив’язати до аккаунту картку банку та чекати на рішення.

  Слідкуйте за тим, щоб своєчасно закривати ваш борг, бо його прострочення багато на наслідки – штрафні санкції. Якщо ви будете виконувати свої зобов’язання, то CashMe стане для вас надійним помічником.

 • № 1 Роман Віталійович

  21.09.2019

  В цій компанії можна взяти крупну суму, якщо стабільно користуватися її кредитними послугами. Ставка не висока, але ж немає ніяких знижок новим клієнтам. Та й постійним теж. Це мінус їм в карму))

  Відповісти

  № 2 eretyk1987@gmail.com

  12.09.2019

  Компанія нормальна. Не вимагають багато документів, заявку розглядають досить швидко. Ставка процентна тільки зависока, і суму більш-менш велику можна тільки з 3 або 5 рази взяти. Але якщо трохи треба “стрельнути” до зарплати, цілком можна цим сервісом користуватися. Тим більше, на ринку вони давно, скарг я особисто не чув.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,23
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “CashMе”

Інщі компанії: