“Cashinsky”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,33
Loading...

Головне управління: Київ, пр. Науки, 50;

Телефони: (044) 364-06-46

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://cashinsky.com.ua

 • Cashinsky (Кешинський), з’явившись не так давно – у 2017 році, відразу привернула увагу громадськості оригінальною подачею власних кредитних пропозицій і забавним інтерфейсом сайту, в результаті чого оформлення позики перетворюється на захоплююче дійство. Також компанія відрізняється оперативністю і лояльними вимогами до позичальника.

  Компанія з радістю позичить від 800 до 3 тисяч гривень на термін від 5 до 30 днів під відсоткову ставку в 1,9% добових. Чим більше закритих позик у клієнта – тим вище його ієрархія у так званому «Аміго Клабі» – програмі лояльності. Вона надає знижку на кредит до 40%, а максимально доступну для позики суму збільшує до 10 тисяч гривень.

  Клієнтом Кешинського може стати повнолітній громадянин України, який має постійну реєстрацію за місцем проживання, паспорт, податковий номер та банківську карту. Рішення по позиці приймає за лічені хвилини скорінгова система – звісно, після того, як позичальник заповнить анкету в особистому кабінеті на сайті компанії.

  Відмовити у позиці можуть при наявності прострочених боргів в інших фінансових установах, помилок в анкеті та проблем з документами або картою.

  Якщо позичальник не погасив борг у розрахункову дату, відсоткова ставка збільшується до 3% добових. Тому у подібній ситуації найкращим буде скористатися пролонгацією, заплативши накопиченні відсотки, причому термін подовження не повинен перевищувати термін позики.

 • № 1 Павло

  12.09.2019

  Погоджуся, відсотки високі у них. Навіть якщо потрапити на знижку – можна знайти набагато дешевше. Зате сайт у них прикольний) А так да, МФО нормальна, все, що від неї вимагається, вона виконує.

  Відповісти

  № 2 Серик

  14.08.2019

  Впринципі нормальна контора, видає швидко та без зайвих питань, але за це платити теж треба, як і у всіх фінансових контор відсотки великі, але якщо попасти на акцію то можно майже безкоштовно зловити позику. Мінус тільки в тому, що відсотки дещо кусаються якщо без акцій.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,33
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Cashinsky”

Інщі компанії: