“CashBerry”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,16
Loading...

Головне управління: Київ, вул. Глубочицька, 16;

Телефони: (098) 415-18-18; (050) 415-18-18; (093) 415-18-18

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://cashberry.com.ua

 • Cashberry – макрофінансова організація, що з’явилась у 2016 році і практично відразу стала впізнаваною та достатньо популярною. Цьому сприяли оперативність при наданні коштів, відсутність необхідності в додаткових документах та вигідні умови.

  Позичити кошти в компанії можуть повнолітні громадяни України, які мають при собі паспорт, податковий номер та карту будь-якого українського банку. При першому зверненні можна отримати від 500 гривень до 3 тисяч, надалі сума зросте до 8 тисяч. Термін – 7, 14, 21 та 30 діб. Щодо відсоткової ставки, то, на відміну від багатьох конкурентів, при повторних зверненнях вона нижче: так, перша позика обкладається щоденною ставкою в 1,5%, а надалі – 1% на добу.

  Щоб оформити позику, потрібно зареєструвати особистий кабінет, внести туди дані про себе, прив’язати карту банку та дочекатися рішення протягом 15 хвилин. Дуже велика вірогідність, що воно буде позитивним, але ж можуть бути й відмови. Як правило, по причині наявності боргів в інших фінансових установах, проблемах з картою або ж у випадку помилок при внесенні даних.

  Якщо позичальник пропустив дату, коли потрібно було погасити борг, йому надається ще три дні, щоб він одумався та згадав. У іншому випадку на суму боргу накладається штраф у розмірі 4%, а відсоткова ставка збільшується на 1%.

  Щоб уникнути цього, можна скористатися пролонгацією позики, оплативши накопиченні відсотки. Також борг можна реструктурізовати, але ж не раніше, ніж через 15 діб після закінчення кредитного договору.

  Cashberry надає знижкові промокоди та бонуси за погашенні позики. Накопиченні бонуси можна використовувати для зниження відсоткової ставки та збільшення суми до видачі.

 • № 1 Поль

  20.09.2019

  Недолік головний у тому, що мінімальний термін – це тиждень. Ну я, наприклад, позичаю на 3-4 дні, не більше. Ще тут вигідно бути постійним клієнтом – їм знижки, а не новим, як в інших компаніях. Ну а стандартні умови помірні, ставка в 1,5 доволі низька, таку важно знайти зараз.

  Відповісти

  № 2 Fuel Frai

  12.09.2019

  Мені цей сервіс подобається. Ставка досить низька в порівнянні з конкурентами, сайт приємний, заповнювати не напряжно, схвалюють без зволікань. Звертався вже три рази і думаю звернутися в четвертий.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,16
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “CashBerry”