“Бистрозайм”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,37
Loading...

Головне управління: 69037, г. Запорожье, ул. Незалежної України, д. 39-А, оф. 25

Телефони: (044) 364-06-46

Присутність в регіонах: представлена ​​по всій Україні

Сайт компанії: https://bistrozaim.ua

 • «Быстрозайм» у свій час стала однією з перших мікрофінансових компаній в нашій країні – працює вона з 2011 року. Спочатку вона видавала лише позики готівкою, але в 2015 році, коли онлайн-позики досягли піку популярності, стала кредитувати і в Мережі. Також «Быстрозайм» має представництво в Польщі.

  Взяти позику можна на термін до 16 днів при першому зверненні, і до 30 днів – при повторних. Сума і відсоткова ставка – до 2 тисяч гривень и 0% для новачків, до 10 тисяч гривень і 2% добових – для тих, хто вже звертався до компанії.

  Щоб отримати гроші, треба бути віком від 18 до 75 років, постійно проживати в Україні, мати паспорт, податковий номер і банківську карту (для онлайн-позики). Існує два способі отримання:

  • у відділенні, де при наявності документів кредитний інспектор заповнить за вас заявку та у випадку позитивного рішення видасть вам готівку;
  • в Інтернеті, для цього потрібно зареєструвати на сайті компанії особистий кабінет, заповнити анкету та прив’язати карту банку, куди вам буде зараховано гроші.

  У випадку прострочення на суму боргу накладається штраф у розмірі 4% від тіла позики, а відсоткова ставка зростає до 2,64% на день. Щоб уникнути зростання заборгованості та проблем з колекторами або судом, можна пролонгувати позику, заплативши накопичені відсотки та певну комісію.

 • № 1 Denys

  28.09.2019

  Не розумію, навіщо обмежувати термін позики лише 30 днями, якщо є можливість дострокового погашення? А так все добре. Швидко ухвалили заявку та отримав я гроші. Погасив через 8 днів.

  Відповісти

  № 2 Stanley

  06.07.2019

  Швидко розглядають та схвалюють заявку, часу на заповнення анкети багато не витрачається – це позитивні моменти. Звісно, відсоткова ставка могла бути й нижча, але все одно переплата не така велика, особливо на термінах до тижня.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,37
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Бистрозайм”