«БТА Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01032, м. Київ, ул. Жилянська, 75

Телефони: (044) 495-65-61

Присутність в регіонах: представлений в 6-ти регіонах

Сайт банку: btabank.ua

 • Фото відділення "БТА банку"

  Банківська установа працює за наданою українським Нацбанком ліцензією під номером 25 і входить до фонду страхування приватних внесків. Банк має достатньо розгалужену мережу офісів у київському, одеському, дніпропетровському, львівському, запорізькому, донецькому, харківському та житомирському регіонах.

  За даними на 2011 рік, на думку журналу «Гроші», «БТА банк» був лідером серед українських банківських установ за таким показником, як норматив адекватності капіталу. Крім того, цей жежурнал ввів дану кредитну організацію в п’ятірку кращих банківських установ країни за такими показниками, як нарощування активної бази (у 2011 році ця база збільшилася в півтора рази) і приріст депозитних вкладів (на 60 %).

  Наприкінці весни 2013 р. рейтингове агентство під назвою «IBI-Рейтинг» залишило рейтинг безпеки внесків до даної кредитної організації на позначці «п’ять», що означає «відмінно». «БТА банк» є учасником спільної банкоматної мережі “Атмосфера”, що нараховує понад чотири тисячі пристроїв по всій країні.

  За даними за перші дев’ять місяців 2013 року сукупна база активів «БТА банку» досягла показника в майже 5 млрд. 800 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання банку перевищили позначку 4 млрд. гривень, статутний капітал склав півтора мільярда гривень і  власний капітал – аналогічно трохи більше півтора мільярда гривень.

  Фото офісу "БТА банку"Основним власником акцій кредитної організації є казахське АТ «БТА Банк», що представляє собою базову банківську структуру цієї країни. Казахський «БТА Банк» був створений в 1991 році на основі ще радянського Промбанку і мав назву «Туран». Через шість років ця кредитна організація об’єдналася з ще однією банківською установою з Казахстану – «Алем». Новостворена структура стала іменуватися як акціонерне товариство «Банк ТуранАлем». Пізніше (у 2008-му) банк вже отримав свою теперішню назву «БТА Банк». У 2009 році була проведена процедура націоналізації цієї фінансової структури за допомогою держфонду “Самрук-Казина», що викупив пакет акцій «БТА Банку» в кількості 78,14% на загальну суму понад два мільярди доларів. Банківський холдинг крім казахських, російських і українських офісів також володіє і власними китайськими, турецькими, грузинськими, білоруськими та вірменськими представництвами. «БТА Банк» пишається наступними рейтингами від рейтингових агентств: S & P – B-, Fitch – RD, і Moody’s – Caa2.

  Наглядову раду банку очолює Р. Токтомушев, а правління організації – Н. В. Сергєєва (зі своїми заступниками С. А. Ричка, А. Ч. Токтомушевою і Я. В. Шумуновою).

 • № 1 Анна

  03.07.2019

  Я так розумію, банк загибається. Починав непогано, навіть добре. З кожним роком все гірше і гірше. Печально.

  Відповісти

  № 2 Микола Ігнатович

  08.08.2014

  Друзі! Хто може щось сказати про цей банк? хочу з ним співпрацювати але якось моторошно…Поділіться досвідом будь ласка…

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «БТА Банк»

Кредитні картки від «БТА Банк»