Брати чи не брати кредит?

Чи варто брати кредит?
20 Березня 2016, 04:35

Банк та позичальник по-різному розуміють якою повинна бути позика. Кредитоотримувачу зрозуміло більше хотілося б отримати кредит з максимально вигідними умовами. Банківська ж установа зацікавлена в кредитуванні тільки тієї особи, яка потім стовідсотково поверне позику своєчасно та в повному обсязі та ще й сплатить відсотки, які є заробітком банку. Однак те, що дві сторони мають протилежні точки зору на процес кредитування не завадить Вам отримати позику практично в будь-якій установі нашої держави.

Попит на кредитування постійно зростає, тому банківські установи завбачено розробили схеми видачі позик, які можна поділити на цільові та нецільові. Зрозуміло, дані два типа позик теж мають свої підрозділи. Наприклад, нецільова позика може бути видана у безготівковій або готівковій формі. Окрім цього, за деякими програмами кредитування можна оформлювати покупки за допомогою позик в режимі онлайн. Можна відмітити, що це найпоширеніша форма видачі кредитів. В цьому випадку в якості покупки може виступити навіть автомобіль або квартира. Зрозуміло, що такі кредити являються цільовими, але це не є перепоною на шляху до популярності таких позик.

Більш того, для деяких кредитоотримувачів буде більш вигідніше оформити саме таку цільову позику, що не потребує видачі готівки. При покупці товару за невелику суму (наприклад, побутова техніка), позика на цю покупку може бути оформлена без відвідування банківської установи. За звичай отримати таку позику можна прямо в магазині, де продається сам товар. В останній час є тенденція на підвищення популярності придбання товарів за допомогою інтернету. Саме тому интернет-магазини дуже часто укладають договори з банківськими установами, щоб користувачі подібних ресурсів мали змогу купити собі товар за допомогою кредитного договору, оформленого в режимі онлайн.

Готівкові позики теж дуже популярні. Такі позики за звичай застосовуються у нестандартних життєвих ситуаціях, коли потрібні готівкові кошти. Саме тому виходячи із потреб клієнтури більшість банківських установ займаються готівковим кредитуванням в Україні. Але подібні позики обходяться позичальникам трохи дорожче в порівнянні з цільовими кредитними програмами внаслідок підвищених ставок по відсоткам. Окрім цього, при видачі таких кредитів сума позики за звичай обмежується умовами укладеного договору.

Одним з найбільш значимих питань в кредитуванні є дострокова виплата позики. До цього питання треба відноситися дуже уважно та передбачливо. Зараз майже немає банківських установ, які забороняють дострокове погашення позики. Але, банківським установам не дуже вигідно видавати готівкові кошти без довідки про доходи, тому що банки втрачають кошти внаслідок дострокового погашення кредиту. Щоби таких проблем не було рекомендуємо взяти кредит онлайн. У цьому випадку позичальник може сам розрахувати розміри витрат та суму переплати. Ця операція являє собою дуже просту процедуру і навіть не дуже досвідчені користувачі зможуть оформити кредит онлайн без довідки щодо власних доходів. Вам залишається лише заповнити бланк подачі заявки та вже через декілька годин отримати позитивний відгук відносно можливості отримати гроші.

Oдин відгук

Альбіна

Перед наданням заявки на позику треба добре подумати, а чи потрібен цей кредит взагалі? Бо багато проблем у позичальників виникає саме через те, що вони не можуть розрахувати власні фінансові можливості. А взагалі, кредити при вдалому та розумному користуванні можуть принести чимало користі.

Додати коментар