«БізнесПозика»

 • О компанії
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,15
Loading...

Головне управління: м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 13, офіс 524.

Телефони: 0800211503

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: https://bizpozyka.com

 • Компанія «БізнесПозика» (BIZPOZIKA) надає вагому допомогу підприємцям України, видаючи їм онлайн-позики на розвиток своєї справи. Сервіс вигідно відрізняє те, що для подачі заяви не потрібно збирати пакет документів і надавати заставу.

  Так, клієнтами можуть стати і громадяни нашої країни, і ті, хто має посвідку на постійне проживання в ній. З документів потрібні лише паспорт та ІПН – інші папери, які відносяться до бізнес-діяльності, можна надати за бажанням. Також для зарахування коштів необхідна банківська картка, а для оформлення позики – активний номер мобільного телефону.

  Доступна сума кредиту – 5-100 тисяч гривень на термін від 8 до 16 тижнів (платежі можна здійснювати або раз в сім днів, або два рази на місяць), ставка – від 1,048% до 1,628% на добу в залежності від суми та тривалості позики.

  Оформити позику можна:
  – по телефону – продиктувати оператору паспортні дані, дочекатися прийняття рішення в робочий час компанії (по буднях з 10.00 до 19.00), якщо воно позитивне – під’їхати з оригіналами документів до столичного офісу «БізнесПозикі» і підписати договір, кошти надходять на картку;
  – онлайн на сайті – заповнюється заявка в особистому кабінеті, прив’язується картка банку, після прийняття рішення клієнт ставить електронний підпис під договором і гроші надходять йому на рахунок.

  Погашати позику можна на сайті «БізнесПозикі» і за реквізитами в касах банків. Якщо порушити свої боргові зобов’язання, денна ставка зросте до 3,65% в день.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,15
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від «БізнесПозика»