Безвідсоткові онлайн позики

Безвідсотковий кредит

Цілком природно, що, вибираючи кредитний продукт, потенційний позичальник шукає найбільш вигідний для себе варіант. Таким є безвідсотковий кредит, адже можна не турбуватися про переплату – повертається лише тіло кредиту.

В основному зараз такі кредити пропонують мікрофінансові організації (МФО). Завдяки лояльним і гнучким умовам, їх популярність зростає, відповідно, зростає і конкуренція. Власне, для залучення нових клієнтів МФО і видають безпроцентні позики.

Однак, є і свої нюанси: безвідсоткові онлайн-кредити в МФО надаються тільки один раз новим клієнтам і, як правило, умови істотно обмежені: взяти можна фіксовану невелику суму, термін позики урізаний і так далі. Тому, якщо Ви хочете брати кредит під 0% кілька разів, самим розумним кроком буде звертатися кожен раз в нову організацію.

Які МФО видають позику онлайн дійсно під 0%?

Серед МФО, які видають першу позику без відсотків в Україні, можна виділити Moneyveo, Dinero, Бистрозайм, ЄГроші і деякі інші.

Cама процедура оформлення займає не більше 10 хвилин. Ви оформляєте заявку в особистому кабінеті обраної вами МФО, надаєте паспорт і ІПН, прив’язуєте карту українського банку – і в разі позитивного рішення гроші моментально будуть зараховані на ваш рахунок.

Також безвідсотковий кредит можна оформити на покупку побутової техніки. У цьому випадку все залежить від того, з яким банком або МФО співпрацює магазин. На більші покупки – авто, житло – безвідсотковий кредит неможливо оформити в принципі.

Безвідсотковий кредит в МФО отримати набагато легше, ніж в банку, адже через велику конкуренцію практично всі організації проводять подібні акції. Також на користь МФО кажуть лояльність і оперативність в ухваленні рішення.

Варто додати, що безвідсотковим кредитом може бути і пільговий період по кредитній карті, проте тільки в тому випадку, якщо Ви платите картою за товари або послуги в магазині. Якщо знімаєте готівкою – буде утримуватися відсоток за зняття (в кожному банку – різний) і це вже важко буде назвати дійсно безвідсотковим кредитом.

6 Вересня 2021, 14:09

Додати коментар