“Bestcredit”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,80
Loading...

Головне управління: 03061, м. Київ, вул. Героїв Севастополя,48

Телефони: (067) 209-36-17

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://best-credit.com.ua

 • Bestcredit – мікрофінансова організація, яка надає мікропозики населенню сумою від 500 до 5 тисяч гривень. Компанія працює цілодобово та повністю у режимі онлайн, що робить її одною з найзручніших компаній в Україні.

  Щоб стати клієнтом Bestcredit, не потрібно мати при собі купу документів – достатньо лише паспорту та податкового номеру. Щодо вікового цензу – позичити гроші можуть громадяни від 18 до 65 років.  Також позичальник повинен бути володарем активованої картки будь-якого українського банку. Компанія лояльна до клієнтів з поганою кредитною історією, тому спробувати взяти позику може кожний – головне, не мати відкритих прострочених кредитів.

  Процес отримання позики дуже простий – необхідно зареєструвати обліковий запис на сайті Bestcredit, заповнити анкету, в якій треба вказати всі дані про себе, прив’язати банківську картку та чекати на рішення скорінгової системи. Все це займає не більше 10-15 хвилин.

  У випадку прострочення позики на боржника будуть накладені штрафні санкції, якщо це не приведе до результату, компанія має право звернутися до суду за примусовим стягненням. Щоб не доводити до цього, можна пролонгувати позику, сплативши лише накопиченні відсотки.

  Також в Bestcredit є бонусна система. Бали, які еквівалентні гривням, надаються за своєчасне погашення позики, їх кількість залежить від суми та терміну позики. Додатково компанія поширює промокоди, яки надають суттєві знижки на відсоткову ставку або збільшують кредитний ліміт.

 • № 1 Вовчику

  15.09.2019

  Яка різниця між цією компанію та Credit Up? А я вам відповім – аж ніякої! Одні власники, такі ж самі умови. Але все ж таки хочу сказати, що й умови непогані (бонуси є), і обслуговують добре.

  Відповісти

  № 2 Василь

  12.09.2019

  Користувався послугами цієї МФО ще коли онлайн-позики не стали мейнстрімом))) І продовжую це робити – звик. Хороший сервіс, адекватний відсоток, гроші моментально приходять. Все влаштовує.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,80
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Bestcredit”

Інщі компанії: