Банк «Велес»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Героїв Севастополя, 48

Телефони: (044) 206-75-10

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: www.bankveles.com

 • Фото відділення банку "Велес"

  Публічне АТ банк «Велес» являє собою багатопрофільну кредитну організацію, яка веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 117 від 16 листопада 2011 року і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 154 від восьмого листопада 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ банк «Велес» на середину 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 159 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 27 мільйонів гривень. Частка меншості і власний капітал були на рівні близько 197 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 105 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ банк «Велес» виступають різні юрособи та фізособи, чиї пакети акцій окремо не перевищують однієї десятої частки від загального капіталу банку.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ банк «Велес» займає Сингаївський А. Н., його заступник – Павлов А. А. Також в цей орган входить Радченко Н. Н.

  Головою правління банківської установи є Рабчук С. В., його заступник – Дрига С. В. Також в цей орган входять Луценко Н. Н. і Янковська В. Н.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Велес»

Кредитні картки від Банк «Велес»