Банк «Укоопспілка»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 01001, Київ, вул. Хрещатик, 7/11

Телефони: (044) 279-43-32

Присутність в регіонах: представлений в 10-ти регіонах

Сайт банку: www.bankukoopspilka.kiev.ua

 • Відділення банку "Укоопспілка"Публічне АТ банк «Укоопспілка» було засновано восени 1993 р. Зараз банківська установа розташовується за тією ж адресою, що і вітчизняний «Центральний союз споживчих товариств» («Укоопспiлка» – по-українськи або «Укоопсоюз» – по-російськи). Цей союз виступає в якості головного власника акцій кредитної організації і використовує її для забезпечення фінансової сторони своєї роботи.

  «Укоопспiлка» є некомерційною організацією, утвореної ще в далекому 1920 р. Основною спеціалізацією цієї структури можна назвати діяльність щодо захисту інтересів споживспілок і споживтовариств, а також їх членів у відповідних іноземних та вітчизняних організаціях. У 2012 р. «Укоопспiлка» увійшла до складу членів організації Euro Coop – асоціації споживкооперативів Європи.

  Публічне АТ «Укоопспілка» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 17-1 від п’ятого січня 2002 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 10 від 16 жовтня 2012 р.

  Банківська установа в регіонах представлена своїми 16 філіями по всій країні. Кредитна організація входить до четвертої групи за величиною своєї сукупної бази з чотирьох згідно ранжиру вітчизняного Нацбанку і знаходиться на 148-й сходинці взагалі по Україні за цим показником.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Укоопспілка» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 289 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 153 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом були на рівні близько 136 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно 73 мільйони гривень.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ «Укоопспілка» виступають «Укоопспiлка» з пакетом акцій порядку 87,5 відсотків, а також 22 юрособи, яким належать в цілому близько 3,9 відсотків акцій.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ «Укоопспілка» займає В. В. Гончаренко. Також в цей орган входять М. І. Чебан, М. П. Лазар, В. А. Боїн, В. П. Левицький та М. М. Ванівський.

  Головою правління банківської установи є В. Н. Кравець. Також в цей орган входять М. Б Поливаний, Т. В. Мельниченко і С. І. Іваненко.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Укоопспілка»

Кредитні картки від Банк «Укоопспілка»