Банк «Траст»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,73
Loading...

Головне управління: 01014, Київ, вул. Сергія Струтинського, 8

Телефони: 0 800-50-90-20

Присутність в регіонах: представлений у 20 містах

Сайт банку: www.banktrust.com.ua

 • Відділення банку "Траст"Публічне АТ банк «Траст» пройшло процедуру реєстрації в 2007 р. під своїм тодішнім найменуванням відкрите АТ «Роздрібний необмежений сервіс». Засновниками кредитної організації виступили власники акцій російського нацбанку «Траст». У 2008 році збори акціонерів банківської установи постановили перейменувати банк і внесли відповідні зміни до статуту. З тих пір кредитна організація іменується як банк «Траст».

  Від засновників українському публічному АТ банк «Траст» дісталася не тільки лише вивіска і досить успішна концепція розвитку бізнесу, а й високі стандарти роботи з клієнтурою, а також першокласні менеджерські напрацювання. На сьогоднішній день публічне АТ «Траст» має свої представництва в тринадцяти українських регіонах і пропонує великий вибір всіляких кредитно-фінансових продуктів для юросіб і приватних клієнтів.

  Кредитна організація здійснює свою діяльність на основі отриманої від Українського Нацбанку ліцензії номер 237 від 30 липня 2010 року та входить до складу членів фонду страхування приватних внесків згідно посвідченню учасника номер 190 від 22 листопада 2012 року.

  За інформацією про стан банку «Траст» на кінець 2013 року сукупні активи кредитної організації перевалили за позначку в 545 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевищили 460 мільйонів гривень, власний капітал склав близько 82 мільйонів гривень, а статутний капітал – майже 70 мільйонів гривень.

  Власниками акцій банківської установи є фізичні особи І. С. Юров з пакетом акцій у кількості 44%, С. Л. Бєляєв з пакетом акцій у розмірі 28%, а також Н. В. Фетисов з пакетом акцій у кількості 28%.

  Наглядову раду «Траст-банку» очолює І. С. Юров. Крім нього до ради входять також Н. В. Фетисов і С. Л. Бєляєв.

  Пост глави правління банку займає Н. В. Голуб. Також в правління входять Голова Департаменту безпеки банку «Траст» Н. Н. Заєць, Глава департаменту фінмоніторингу А. І. Сломчинський і головбух С. А. Курова.

 • № 1 Степан

  25.07.2016

  Завдяки цьому сайту зміг знайти собі кредит на комфортабельних умовах. Вже давно шукав хороший банк в Україні, й нарешті знайшов)) Тепер почну розвивати свій бізнес)

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,73
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Траст»

Кредитні картки від Банк «Траст»