Банк «Траст-капітал»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01103, Україна, Київська область, Київ, вул.Підвисоцького, 7

Телефони: (044) 206-33-50

Присутність в регіонах: представлений в 2-х регіонах

Сайт банку: www.tc-bank.com

 • Відділення банку "Траст-Капітал"Публічне АТ банк «Траст-капітал» було засновано навесні 2003 р. в українській столиці. Назва цієї банківської установи дуже схоже на назву закритого АТ «Траст Капітал Банк» з Росії, утвореного в 1994 р., який аж до 2001 р. носив назву «Кубаньпромбургазбанк», але це лише збіг. Кредитна організація характеризується досить витіюватою схемою власності та згідно деякій інформації має відношення до громадянки України І. Кравченко, яка є дочкою колишнього вітчизняного Міністра внутрішніх справ Ю. Кравченка, померлого в 2005 р. загадковою смертю. Влітку 2011 р. І. Кравченко анонсувала покупку пакета акцій публічного АТ банк «Траст-капітал» у кількості 20,5 відсотків безпосередньо. Крім цього активу, І. Кравченко має відношення до «БУК-Груп», що включає в себе мережу ресторанів, лізинговий будинок і кілька інших організацій, які були засновані, коли Ю. Кравченко був ще живий. Також І. Кравченко є главою благодійного фонду імені свого батька.

  Публічне АТ «Траст-капітал» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 211 від третього листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 163 від 28 квітня 2004 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Траст-капітал» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 397 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 306,5 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 91 мільйона гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно у 53 мільйони гривень.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ «Траст-капітал» виступають І. Ю. Кравченко з пакетом акцій близько 20,5 відсотків, компанія «Дапекс Трейдинг Лімітед» через «Дапекс Трейдинг Україна» (майже 25 відсотків акцій) і компанія «Ентерпрайзис Лімітед» через «Ентерпрайзис Україна» (близько 39,5 відсотків акцій).

  Головою правління банківської установи є П. І. Кравченко, його заступники – А. А. Меньков і А. Н. Ковриженко. Також в цей орган входять головбух Ю. В. Шапран і В. В. Корнієнко.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Траст-капітал»

Кредитні картки від Банк «Траст-капітал»