«Банк Січ»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: Київ, вул. Володимирська, б. 63

Телефони: (044) 207-14-70, (044) 207-14-75

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: www.sichbank.com.ua

 • Фото офісу банку "Січ"Публічне АТ «Банк Січ» було засновано навесні 2011 р. Найбільшими власниками акцій банківської установи в даний час виступають громадяни України О. І. Баланда і В. В. Раздорожний, які займаються підприємницькою діяльністю в нафтогазовій сфері.

  В. В. Раздорожний раніше був співвласником «Єврогазбанку» разом з колишнім головою компанії «Нафтогаз України» О. Івченко. А О. Баланді належить страхова компанія «Капітал-Страхування».

  Обидва власники публічного АТ «Банк Січ» володіють також банком «Новий Час» в Росії, який пройшов процедуру реєстрації в 2008 р. і працює в російській столиці. Баланді і Раздорожному належать пакети акцій банку «Новий Час», по 20 відсотків кожному. Дана кредитна організація була придбана, щоб обслуговувати фінансові потоки «Нафтогазу України» у його філії в Москві.

  Публічне АТ «Банк Січ» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 260 від 15 червня 2011 року і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 214 від 22 листопада 2012 року.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Банк Січ» на 1 квітня 2013 року сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 351 мільйона гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 229 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 122 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 120 мільйонів гривень.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ «Банк Січ» виступають О. І. Баланда з пакетом акцій близько 31 відсотка і В. В. Раздорожний з пакетом акцій близько 48%.

  Пост голови наглядової ради публічного АТ «Банк Січ» займає В. В. Раздорожний зі своїм замом Н. Н. Ситником. Також в цей орган входить І. В. Гордєєв.

  Головою правління банківської установи є В. В. Шульга, її заступники – Н. А. Бондаренко та О. Б. Сук. Також в цей орган входить головбух Т. А. Наказнюк.

 • № 1 Валерій

  18.04.2016

  Норм банк, отримував тут ЗП поки на приват не перевели примусово.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Банк Січ»

Кредитні картки від «Банк Січ»