Банк «Ренесанс Кредит»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 02002, Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Б

Телефони: 0 800 30-08-02, (044) 496-88-96

Присутність в регіонах: представлений в 24-х регіонах

Сайт банку: www.rccf.ua

 • Фото банку "Ренесанс Кредит"Банк «Ренесанс Кредит» почав свою діяльність в 2005 р. унаслідок покупки кредитної організації «Лідер» холдингом «Ренесанс Груп». А в 2010-му відбулася операція з купівлі всіх акцій банку українським холдингом СКМ. Цей холдинг («Систем капітал менеджмент») є промислово-фінансовою корпорацією, яка належить її єдиному власникові – найбагатшому українському громадянину Р. Ахметову. Складовими частинами холдингу СКМ також виступають компанії ДТЕК, ТРК «Україна», «Український Рітейл», «Метінвест Холдинг», телекомунікаційна компанія Vega, «ЕСТА Холдинг» та ін. Р. Ахметову також належить донецький ФК «Шахтар».

  Перехід банківської установи в інші руки ніяк не вплинув на роботу «Ренесанс Кредиту». Кредитна організація не поміняла своєї назви і працювала тільки на ринку споживчих кредитів.

  Потрібно сказати, що в 2010 р. були анонсовані плани холдингу щодо злиття банку з двома іншими вітчизняними банківськими установами «Донгорбанком» і «ПУМБ» (Перший Український Міжнародний Банк). Влітку 2011 р. об’єднання відбулося, в результаті чого новостворена організація стала здійснювати свою діяльність під вивіскою «ПУМБу».

  Публічне АТ «ПУМБ» з’явилося на вітчизняному банківському ринку в 1991 р. Спочатку власниками акцій банківської установи були великі транснаціональні фінансові холдинги і компанії. У 2005 р. порядку 99 відсотків банку було вже під контролем групи СКМ. Кредитна організація «ПУМБ» являє собою багатопрофільну банківську установу, яка надає повний перелік кредитно-фінансових продуктів. Після об’єднання з двома вже згаданими банками мережа філій «ПУМБу» стала нараховувати близько 11 філій та 180 офісів по всій країні. НРА Moody’s присвоїло банківській установі рейтинг «B3».

  За величиною регулятивного капіталу і активної бази банк «Ренесанс Кредит» входить до 4-ї групи банків згідно класифікації Українського Нацбанку.

  Публічне АТ банк «Ренесанс Кредит» здійснює свою діяльність на основі отриманої від Українського Нацбанку ліцензії номер 222 від 17 жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонда страхування приватних внесків згідно посвідченню учасника номер 184 від двадцять сьомого січня 1999 р.

  За інФото банку "Ренесанс Кредит"формацією про фінансову діяльність банківської установи на квітень-місяць 2013 р. сукупні активи «Ренесанс Кредиту» перевалили за позначку в 580 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевищили 308 мільйонів гривень, власний капітал склав близько 271 мільйона гривень, а статутний капітал досяг показника більш ніж у 200 мільйонів гривень.

  Єдиним власником акцій кредитної організації виступає холдинг СКМ за допомогою кіпрського офшору SCM Financial Overseas Limited.

  Наглядову раду банківської установи очолює Гуглієрі С. Л. Крім нього до ради також входять Дугадко А. А., Черненко С. П., Архипов І. В. та Курилко С. Є.

  Пост глави правління займає С. Рубай, його заступники – Кожевін І. А. і Сидоров А. В. Також в правління входять Колодяжна Е. А., Єщенко С. А. ,Полещук Є. О., Поліщук Д. І. та Прусов А. А.

 • № 1 Петро

  26.06.2017

  Вже нема його на українському банківському ринку. Можете удаляти пост з ним, бо це російський банк повністю був. Не треба нам тут таких хитрих. Ще на українцях заробляти будуть, а потім на війну гроші наші ж.

  Відповісти

   № 1.1 відповідь від Експерт з кредитування

   28.06.2017

   Дякуємо, Петро. Ми тримаємо каталог всіх банків, просто скоро організуємо так, щоб було явно видно чи банк працює, бо дуже багато банків зараз виходять з ринку чи банкрутіють. Навіть не встигаємо за цим процесом.

   Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Ренесанс Кредит»

Кредитні картки від Банк «Ренесанс Кредит»