«Банк професійного фінансування»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 83052, м. Донецьк, пр. Ільїча, 100а

Телефони: (+380) 62 210 07 07 , 210 24 14

Присутність в регіонах: представлений в 2-х регіонах

Сайт банку: www.profinbank.com

 • Фото філіалу "Профінбанку"Публічне АТ «Банк професійного фінансування» було засновано в далекому 1989 р. Це було народження кредитної організації «Ікар-Банк» – піонера банківського бізнесу на Донбасі.

  Банківська установа належала компанії «Снера», вітчизняним НДІ вибухозахищеного електрообладнання, компанії «Ера-Г» і Торезькому електромеханічному заводу.

  У 1993 р. кредитно-фінансова організація була перетворена у відкрите АТ.

  На початку 2008 року іноземний інвестор Societe Generale SA викупив контрольний пакет акцій вітчизняної банківської установи. Після офіційної процедури оформлення угоди кредитна організація в кінці року отримала назву відкрите АТ «Банк Професійного Фінансування».

  Наприкінці 2009 р. «Банк Професійного Фінансування» став публічним АТ, яке зараз веде свою роботу на підставі виданої нашим Національним банком ліцензії номер 55 від 7 листопада 2011 р. і фігурує у якості одного з членів фонду гарантування приватних вкладів на основі свідоцтва номер 41 від 19 жовтня 2012 року.

  «Банк професійного фінансування» володіє трьома відділеннями – донецьким, київським і в Часовому Яру Донецької області. Штаб-квартира розташовується в місті Донецьк.

  За даними про роботу публічного АТ «Банк професійного фінансування» на кінець березня 2013 року сукупні активи банку представляли суму близько 211 мільйонів грн., сукупні зобов’язання були на показнику в районі 83 мільйонів грн. Частка меншості і власний капітал залишалися на рівні приблизно в 128 мільйонів грн., а статутний капітал був близько 121,5 мільйонів грн.

  Базовим власником акцій ПАТ «Банк професійного фінансування» виступає кіпрський офшор Xeronia Limited, що володіє пакетом акцій трохи менше 99 відсотків.

  Першою особою наглядової ради ПАТ «Банк професійного фінансування» є Новиков Д. Г. Також членами цього органу є Корінева Є. Б. і Іванов В. В.

  Головою правління банку є Дмитренко Ю. А., його заступник – Дорофєєв М. Ю. Також членами цього органу є Гончаров В. В. та Приходченко Н. Г.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Банк професійного фінансування»

Кредитні картки від «Банк професійного фінансування»