Банк «Перший»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,67
Loading...

Головне управління: 01034, Київ, вул. О. Гончара, 35

Телефони: 0 800 300-50-30, (044) 200-09-09

Присутність в регіонах: представлений в 12-ти регіонах

Сайт банку: www.bankpershiy.com.ua

 • Фото відділення "Першого банку"Публічне АТ банк «Перший» пройшло процедуру своєї реєстрації в 1994-му р. під назвою закрите АТ «Аксі банк» і виступає в якості спадкоємця закритого АТ «Аксі банк», відкритого АТ «БГ Банк» та відкритого акціонерного товариства «Універсальний Банк Розвитку та Партнерства».

  Навесні 2014-го р. в українській столиці була укладена угода з викупу контрольного пакету акцій кредитної організації кількома інвесторами. Наслідком оформлення цієї угоди було те, що контрольний пакет акцій банківської установи став власністю консорціуму зарубіжних інвесторів. Очолював же цей консорціум дехто гр. Р. Метьюз. Ще одним результатом цієї угоди стало те, що «Банк Грузії» залишив під своїм контролем власну частку в капіталі банку «Перший» в кількості близько 19,4 відсотків.

  До теперішнього часу загальнонаціональна мережа публічного АТ банк «Перший» включає в себе 21 відділення і дев’ять дирекцій регіонального значення.

  Кредитна організація працює на основі отриманої від Українського Нацбанку ліцензії номер 140 від 20 жовтня 2011-го р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків згідно посвідченню учасника номер 120 від восьмого листопада 2012-го р.

  Публічне АТ банк «Перший» за підсумками 2013-го р. виявилося на десятій сходинці у підгрупі С в рейтингу найбільш надійних вітчизняних банківських установ. Цей рейтинг щороку складається фахівцями видання «Експерт». Дана кредитна організація входить до складу членів транснаціональних сервісів платежів Mastercard International та VISA International.

  Публічне АТ банк «Перший» володіє наступними рейтинговими показниками – незалежне РА «Рюрик» присвоїло банку перспективний кредитний рейтинг позичальника на рівні «uaBBB+» зі стабільним прогнозом.

  За інформацією про діяльність банку «Перший» на кінець 2013-го р. сукупні активи банківської установи перевалили за позначку в 2 млрд. 890 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання досягли показника порядку 2 млрд. 596 мільйонів гривень. Власний капітал склав без малого 300 мільйонів гривень, а статутний капітал – 265 мільйонів гривень.

  Одним із власників акцій публічного АТ банк «Перший» є «Банк Грузії» з пакетом акцій кредитної організації порядку 19,4 відсотків. Цей банк входить в список найбільш великих фінансових установ своєї країни. Його головний офіс розташовується в грузинській столиці. Активна база «Банку Грузії» перевищує п’ять мільярдів доларів. Акції банку присутні на котируваннях Фондових бірж у Лондоні і Тбілісі. Ключовим же власником акцій банку «Перший» виступає консорціум зарубіжних інвесторів під керівництвом Р. Метьюза.

  Наглядову раду публічного АТ банк «Перший» очолює Поліщук Т. В. Крім неї до ради входять Глазунов В. Ю., Разумов Р. В., Бабанов Е. В.Ч і Кікорі М. З.

  Пост глави правління банківської установи займає Остапенко І. В., її заступники – Гузеря С. Н., Зудін А. В., Барибін С. Н. і Колуга Є. В. Також в правління ще входить і Ворониста М. А.

 • № 1 Ігор

  20.01.2015

  Так і не вдалося мені взяти кредит у цьому банку. Дуже погані умови кредитування, переплата майже у два рази, так це всього за 2 роки кредитування, як мені було потрібно. Хоча зараз ситуація з кредитами і в цілому на банківському ринку нестабільна, але ж не можна так грабувати людей!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,67
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Перший»

Кредитні картки від Банк «Перший»