Банк «Народний Капітал»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 03067, Київська область, Київ, б-р Івана Лепсе 4

Телефони: (044) 261-13-10

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: nkbank.com.ua

 • Фото відділення банку "Народний Капітал" Банківська установа знаходиться під контролем вітчизняного підприємця О. Побережного, а основними власниками акцій банку є компанія «Енергетичні ресурси» і відкрите АТ «Конотопський арматурний завод».

  У регіонах публічне АТ банк «Народний Капітал» представлене своєю штаб-квартирою в українській столиці та трьома відділеннями в інших містах.

  Публічне АТ банк «Народний Капітал» відноситься до четвертої підгрупі (з наявних чотирьох) за величиною активної бази відповідно до ранжиру вітчизняного Нацбанку і знаходиться на 169-й сходинці в переліку всіх українських банків за цим показником.

  Публічне АТ банк «Народний Капітал» представляє собою багатопрофільну банківську установу, яка пропонує повний перелік продуктів в банківській сфері.

  Публічне АТ банк «Народний Капітал» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 109 від 16 листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва під номером 146 від восьмого листопада 2012 р.

  Власниками акцій публічного АТ банк «Народний Капітал» виступають Макаренко В. В., який володіє пакетом акцій порядку 20,5 відсотків, компанія «Конотопський арматурний завод», що володіє пакетом акцій порядку 18,6 відсотків, Побережний О. В., який володіє пакетом акцій трохи менше трьох відсотків, компанія «Укрексімстрах», що володіє пакетом акцій близько 10 відсотків і компанія «Енергетичні ресурси», що володіє пакетом акцій порядку 26,6 відсотків.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ банк «Народний Капітал» займає Наритник Т. Н.

  Головою правління банківської установи є Яківчук А. Е.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Народний Капітал»

Кредитні картки від Банк «Народний Капітал»