Банк «Морський»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 99001, м. Севастопіль ,вул. Брестська, 18/а

Телефони: (0692) 53-90-30

Присутність в регіонах: представлений в 5-ти регіонах

Сайт банку: www.morskoybank.com

 • Банк "Морський" фотоЦентральними власниками акцій банківської установи виступають підприємства, що спеціалізуються на вантажних перевезеннях морем і залізницею.

  Публічне АТ банк «Морський» пропонує традиційний перелік банківських продуктів для фізосіб і юросіб. Надаючи всеосяжний список фінансово-кредитних послуг високої якості, кредитна організація поширює свій вплив в регіони, роблячи ставку на доступність своїх офісів для відвідувачів.

  Публічне АТ банк «Морський» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 168 від четвертого листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва під номером шість від 16 жовтня 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ банк «Морський» на кінець червня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму 979 млн. гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 927,5 мільйонів гривень. Частка меншості і власний капітал були на рівні майже151 мільйона гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 146 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ банк «Морський» виступають компанії «Ювікс», «Ягуар», «Термікс», «Ескорт», «Технекс», «Імперіал», частки яких становлять приблизно по 10% акцій, страхова компанія «Ангарант» (порядку 12,6 відсотків акцій відповідно) та інші.

  Головою правління банківської установи є Слєпцова Л. Н.

 • № 1 Виктор

  13.09.2014

  Я житель города Керчь. С банком сотрудничаю давно, через него получаю и пенсию. Скажу так, что после проблемной ситуацией со снятием средств в апреле, ешил с данным банком завязать, особенно учитывая его региональность. О решении не жалею. Пенсию получаю теперь через Сбербанк России-всем доволен.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Морський»

Кредитні картки від Банк «Морський»