«Банк Кредит Дніпро»

 • Про банк
 • Відгуки
  3

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: вул. Писаржевського, 1А, м. Дніпропетровськ, 49600

Телефони: 0 800 50 77 00

Присутність в регіонах: представлений в 19-ти регіонах

Сайт банку: www.creditdnepr.com.ua

 • Фото офісу банку "Кредит Дніпро"Публічне акціонерне товариство «Банк Кредит Дніпро» пройшло процедуру своєї реєстрації в Українському Нацбанку влітку 1993 року під назвою АБ «Муніципальний банк». Наприкінці 1994 року кредитна організація змінила свою назву на АБ «Кредит-Дніпро». На даний час ця банківська установа є багатопрофільним кредитно-фінансовим закладом, який надає весь спектр найрізноманітніших продуктів у сфері банківського бізнесу. Банк працює і з юрособами, і з фізособами.

  Згідно з оприлюдненою Українським Нацбанком інформацією публічне акціонерне товариство «Банк Кредит Дніпро» являє собою одну з найбільших кредитних організацій країни за величиною своєї активної бази. Широке коло спеціалізованих видань регулярно залучають цю банківську установа в «десятку» найбільш стабільних кредитно-фінансових організацій України, в першу «п’ятірку» українських банківських установ за ступенем довіри населення і в першу «десятку» за ступенем захищеності приватних вкладів громадян. У різних регіонах України налічується близько дев’яти десятків відділень банку «Кредит Дніпро».

  Свою діяльність кредитна організація веде на підставі виданої українським Нацбанком ліцензії за номером 70 від 13 жовтня 2011 року. «Кредит Дніпро» входить до складу членів фонду страхування приватних внесків з вересня 1999 року.

  За наданою самою банківською установою інформацією за перший триместр 2013 р. сукупні активи кредитної організації перевищили позначку 7,5 мільярдів гривень, сукупні зобов’язання досягли показника майже в 7 мільярдів гривень. Власний капітал склав близько 601 мільйона гривень, а статутний капітал – понад 310 мільйонів гривень.

  Єдиним власником акцій банку «Кредит Дніпро» є кіпрська компанія Brancroft Enterprises Limited, власником якої виступає відомий вітчизняний підприємець В. Пінчук зі своєю сім’єю.

  Наглядову раду банка очолює Д. Н. Середенко. Пост правління займає П. А. Макаров зі своїми заступниками В. В. Палюрой і А. А. Алехіним. Крім того, в правління кредитної організації входять Є. В. Безугла, В. І. Кичун, а також П. В. Савчук.

 • № 1 Serhiy

  18.09.2019

  Колись брав там кредит та є володарем їх кредитної картки. Що стосується кредиту, то мене привабило те, що вимоги до позичальника не такі сурові, як в інших банках, але ж відсотки «кусалися». Що до кредитної картки, то мене засмучує банкінг – він дуже малофункціональний, фактично можна тільки з картки на картку гроші переказувати та мобільний поповняти. Нема ніякого кешбєку… Треба керівництву якось замислитися, а то вже відстають від інших.

  Відповісти

  № 2 Kant

  07.08.2019

  Думав взяти в них кредит – умови непогані,та й це зробити не дуже важно як для банківських установ. Ось тільки я відгуків начитався, що їм свої дані залишати – собі дорожче. Потім будуть спамити вам, вашим контактним особам та й взагалі – родичам та близьким. Хто знає,правда це чи ні? Хто-небудь брав у Дніпра кредит кілька років тому, вам дзвонять?

  Відповісти

  № 3 Алиса

  22.04.2015

  Обрала цей банк тому що в ньому немає черг. Інші банки саме цим невигідно відрізняються. Персонал досить кваліфікований та уважний. Оформляла депозит – відсотки досить приємні.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Банк Кредит Дніпро»

Кредитні картки від «Банк Кредит Дніпро»