Банк «Креді Агріколь»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01004, Україна, Київ, вул. Пушкінська, 42/4

Телефони: 0 800 500-130, (044) 581-07-00

Присутність в регіонах: представлений в 23-х регіонах

Сайт банку: credit-agricole.com.ua

 • Фото відділення банку "Креді Агріоль"«Креді Агріколь банк» пройшов процедуру реєстрації в 1993 р. під своєю початковою назвою банк «Золотий Лев» у місті Львові. Через три роки кредитна організація була перейменована в «Індекс-Банк» (Індустріально-експортний банк), в 2000-му штаб-квартира банку переїхала до української столиці. Банківська установа займалася активним розвитком роздробу одночасно з розширенням географії своїх представництв: це, як кажуть фахівці, і дозволило залучити закордонного акціонера холдинг “Креді Агріколь С.A.” з Франції. Процедура продажу пакета акцій банку в кількості 98% була проведена в 2006 р., в той час кредитна організація мала 25 філій та 186 відділень. Весь пакет акцій банківської установи потягнув на 260 мільйонів доларів при загальній капіталізації банківської установи в розмірі 205 мільйонів гривень. Мультиплікатор угоди був 6,45. Переоцінена вартість операції, очевидно, стала наслідком конкурентної боротьби зарубіжних інвесторів за можливість роботи на досить прибутковому вітчизняному ринку.

  У 2011 р. банківську установу було перейменовано в публічне АТ «Креді Агріколь Банк». В даний час це багатопрофільна кредитна організація з роздрібної спеціалізацією, що володіє серйозними досягненнями в сфері споживчих кредитів і автомобільних позик.

  Слід сказати, що даний іноземний інвестор володіє ще одним вітчизняним банком з майже таким же ім’ям – публічне АТ «КІБ Креді Агріколь», яке представляє французький холдинг на корпоративному ринку. Влітку 2012 р. в Credit Agricole вирішили провести злиття «Креді Агріколь Банку» з «КІБ Креді Агріколь». Це об’єднання було направлено на посилення позицій новоствореної організації в корпоративному сегменті.

  Публічне АТ «Креді Агріколь Банк» здійснює свою діяльність на основі отриманої від Українського Нацбанку ліцензії номер 99 від 12 жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків.

  За інформацією на квітень-місяць 2013 р. сукупні активи «Креді Агріколь Банку» перевищили 13 млрд. 300 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання досягли позначки в біля 11 млрд. 705 мільйонів гривень, власний капітал склав понад 1 млрд. 600 мільйонів гривень, а статутний капітал – 1 млрд. 50 мільйонів гривень.

  Утримувачем 99,99 відсотків акцій банку є «Креді Агріколь С.A.».

  Наглядову раду банківської установи очолює П. Франсуа зі своїм заступником Г. Філіпом. Також до наглядової ради входять Ф. Мурі, К. Де Корду і Лесма-Бертомье Л.

  Пост глави правління займає Е. С. Чемерис, її заступники – М. Дюшманн і Г. Філіп. Також членами правління є Барселона А., Ганах В. В., Жукова Г. В., Богун А. М., Бондарева Л. В. та Лефевр Р.

 • № 1 Олександр Рябунов

  13.05.2019

  Начебто не поганий банк і фахівці практично компетентні мені траплялися. Але дуже не зручний клієнт-банк. Особливо коли потрібно провести валютну операцію, потрібно кожного разу вносити кожну букву та цифру рученятами, тому що немає функції «копіювати». У відділенні на папері не приймають такі документи у разі, якщо клієнт користується клієнт-банком. Тобто, самі не хочуть з цим возитися. Мало того, банк навіть не збирається удосконалювати цей сервіс! Тому, ніж зв’язуватись з Креди Агріколь, врахуйте цей факт.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Креді Агріколь»

Кредитні картки від Банк «Креді Агріколь»