Банк «Контракт»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 04071, Київська область, Київ,вул. Воздвиженська, б. 58

Телефони: (044) 537-61-28

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: www.kontrakt.ua

 • Фото філіалу банку "Контракт"Банк «Контракт» почав свою діяльність навесні 1993 року під своєю початковою назвою відкрите АТ «АКБ «Антарес». Через кілька років (у 2005 р.) кредитна організація отримала своє нинішнє ім’я – публічне АТ «Банк «Контракт». Банківська установа є одним з підрозділів WJ Group, яка входять у число найбільших трейдерів з торгівлі зерном в Східноєвропейському регіоні та СНД.

  WJ Group являє собою одну з найбільших компаній з переробки та експорта олійних культур і зерна в Співдружності. Заснували її в 1989 р. декілька фізосіб. За даними на 2007 р. (інформація про наступні роках діяльності компанії відсутня) цей холдинг працював на російському, молдавському і українському ринках, маючи в обороті близько 700 мільйонів доларів. У 2011 році WJ Group здійснила продаж своїх російських структур (торгової марки «Мілора» та підприємств з виробництва рослинної олії) конкуруючій компанії «Південь Росії».

  Банк «Контракт» в основному співпрацює з підприємцями малої і середньої руки. У кризовий 2008 р. кредитна організація отримала додаткове фінансове вливання від Українського Нацбанку в розмірі 50 мільйонів гривень. Цей кредит був повернений достроково в 2011 році.

  Публічне АТ «Банк «Контракт» володіє мережею пунктів продажу в кількості більше 40 київських філій і відділень (разом зі штаб-квартирою). Банківську установу включено в четверту (останню) групу за величиною сукупної активної бази згідно з класифікацією Українського Нацбанку.

  Банк «Контракт» здійснює свою діяльність на основі виданої Нацбанком ліцензії номер 161 від третього листопада 2011 року та входить до складу членів фонду страхування приватних внесків.

  За даними на другийй квартал 2013 року сукупні активи банку «Контракт» перевалили за позначку в 712 мільйонів гривень, зобов’язання досягли показника приблизно в 592 мільйони гривень, власний капітал склав понад 120 мільйонів гривень, а статутний капітал – 86 мільйонів гривень.

  Власниками акцій банку «Контракт» є компанія «Ф’ючерс» (ключовий бенефіціар Д. Халперт) – 49,77% акцій, компанія «Бімен» – 21% акцій, сам Д. Халперт – 4,21% акцій, компанія «Форма-К»- 23,95% акцій, інші акції розподілені між трьома міноритаріями.

  Правління банку «Контракт» очолює А. Комісаренко зі своїми заступниками П. Крапівіним і О. Кириченко. Також в правління входять К. Горбач і А. Лавринчук.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Контракт»

Кредитні картки від Банк «Контракт»