Банк «Конкорд»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 49069, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ,вул. Артема,94

Телефони: (0562) 31-04-31

Присутність в регіонах: представлений в 3-х регіонах

Сайт банку: www.concord.ua

 • Фото відділення банку "Конкорд"

   

  Публічне АТ банк «Конкорд» не володіє своїми філіями: є лише одне столичне відділення банку. Банківська установа відноситься до четвертої підгрупі (з наявних чотирьох) за величиною активної бази відповідно до ранжиру вітчизняного Нацбанку і знаходиться на 147 сходинці в переліку всіх українських банків за цим показником.

  Публічне АТ банк «Конкорд» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 230 від 7 липня 2009 р. і виступає в якості члена фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва під номером 184 від 29 липня 2009 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ банк «Конкорд» на кінець березня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 172 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 45 мільйонів гривень. Частка меншості і власний капітал були на рівні близько 127 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 120 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ банк «Конкорд» виступають Сусідка Ю. В., яка володіє пакетом акцій близько 50 відсотків, і Сусідка-Мішалова Є. В., яка володіє пакетом акцій трохи менше 50 відсотків.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ банк «Конкорд» займає Сусідка-Мішалова Є. В. Також в цей орган входять Назаренко С. В. та Маломуж Т. Н.

  Головрю правління банківської установи є Міняйло В. Ф., його заступники – Цікало А. В. і Толкачова Л. І. Також в цей орган входить головбух Свиридюк Л. В.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Конкорд»

Кредитні картки від Банк «Конкорд»