Банк «Київська Русь»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 04071, Київ, вул. Хорива, 11а

Телефони: 0 800 500 546

Присутність в регіонах: представлений в 19-ти регіонах

Сайт банку: www.kruss.kiev.ua

 • Фото відділення банку "Київська Русь" Потім навесні цього року пакет акцій публічного АТ банк «Київська Русь» у розмірі 51 відсотка був викуплений кіпрським офшором Sharp Arrow Holdings Ltd, таким чином в наглядовій раді банківської установи з’явилися і люди, що представляли цього іноземного інвестора. Sharp Arrow Holdings Ltd була створена на Кіпрі в 2000 р. Власниками цієї компанії виступає дует офшорних інвестиційних фондів SFL Clover Ltd і Growth Management Ltd, що займаються інвестиційною діяльністю в Східноєвропейських країнах і державах СНД. У 2012 р. Sharp Arrow Holdings Ltd покинув склад власників акцій кредитної організації, шляхом продажу своєї частки в капіталі банку іншим акціонерам.

  Публічне АТ банк «Київська Русь» займається своєю діяльністю на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номерів 19 від 13 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 89. За інформацією на початок 2014 р. в регіонах кредитна організація була представлена ??своїм 140 підрозділами на території всієї держави, із яких три філії і 137 відділень.

  За оприлюдненою інформацією про фінансову діяльність публічного АТ банк «Київська Русь» на початок 2014 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 8 млрд. 874 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 8 млрд. 314 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні майже 560 мільйонів гривень, а статутний капітал перевищив суму в 569 мільйонів гривень.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ банк «Київська Русь» є інвестиційна група «Базис» з пакетом акцій банківської установи в розмірі близько 21 відсотка і В. І. Братко, який володіє пакетом акцій кредитної організації в розмірі приблизно 33 відсотків.

  Наглядову раду публічного АТ банк «Київська Русь» очолює Черевко А. В. Також в цей орган входять Непочатова О. Г., Гойхман М. І., Пасічник В. В. та Ворона В. М.

  Пост глави правління публічного АТ банк «Київська Русь» займає Братко В. І., його заступники Лобашова Т. В., Павленко Н. В., Луковіна Л. А., Братко В. В. та Науменко С. Г.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Київська Русь»

Кредитні картки від Банк «Київська Русь»