Банк «Київ»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 01030, Київська область, Київ, вул. Б.Хмельницького, 16-22

Телефони: (044) 206-51-91

Присутність в регіонах: представлений в 9-ти регіонах

Сайт банку: www.bank.kiev.ua

 • Фото відділення банку "Київ"Публічне АТ банк «Київ» було створено в українській столиці в якості багатопрофільної банківської організації. У 2009 р. в кредитній організації виникли труднощі з ліквідністю внаслідок наявності великої кількості позичальників банку – будівельних компаній – які користувалися «довгими» кредитними лініями, в результаті чого банк «Київ» став майже банкрутом. На початку 2009 р. вітчизняний Нацбанк ввів тимчасову керуючу адміністрацію в банку «Київ», потім кредитна організація була і зовсім піддана націоналізації. Щоб врятувати банківську установу знадобилося близько трьох з половиною мільярдів гривень. Більшість фахівців схиляються до думки, що, виходячи з теперішнього стану кредитного портфеля, коли 80 відсотків кредитів зарезервовано, банку «Київ» буде потрібно ще деяка фінансова допомога. Кредитна організація співпрацює з вітчизняним Пенсійним фондом, виплачуючи грошові допомоги і пенсії.

  Публічне АТ банк «Київ» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 14 від 12 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 76 від 31 жовтня 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ банк «Київ» на 1 жовтня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 2 млрд. 127 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 1 млрд. 367,5 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 760 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 3 млрд. 567 мільйонів гривень.

  Ключовим власником акцій публічного АТ банк «Київ» виступає український Мінфін, що контролює 99,93 відсотків акцій банківської установи.

  Наглядову Раду публічного АТ банк «Київ» очолює Рибак С. А. Також до цього органу входять Прийма І. М., Ящук В. В., Кравченко В. П., Зайчук С. В. та Чорнобай Д. М.

  Головою правління публічного АТ банк «Київ» є Тютюнник О. А. зі своїм замом Федорченко В. В. Також в цей орган входять Волошин І. Г., Сидорова А. Н., Голуб О. Н., Стулей В. А., Дьоргун В. В. і Федорченко В. В.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Київ»

Кредитні картки від Банк «Київ»