«Банк інвестицій та заощаджень»

 • Про банк
 • Відгуки
  3

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Мельникова, 83-д

Телефони: +38(044)207-70-20

Присутність в регіонах: представлений в 17-ти регіонах

Сайт банку: www.bisbank.com.ua

 • Фото офісу "Банку інвестицій і заощаджень"Публічне акціонерне товариство «Банк інвестицій та заощаджень» зареєстровано нацбанком України влітку 2005 року. Свідоцтво ж на Trade Mark було оформлено наприкінці 2008 р. На даний момент банківська установа представлена в 17 українських містах та має вже більше 20 відділень. Банк входить до фонду страхування вкладів фізичних осіб на основі свідоцтва №174 від 18 листопада 2009 року.

  У 2010 р. «Банк інвестицій та заощаджень» зайняв 25-ту сходинку у списку 100 найбільших вітчизняних банківських установ за величиною активів в проведеному в режимі онлайн голосуванні «Банківські установи, що заслуговують найбільшої довіри». Це голосування було здійснено інтернет-ресурсом Delo.ua та виданням «Дело».

  Навесні 2012 р. банківська установа була на 45-й сходинці в переліку з понад 80 вітчизняних банківських установ за дослідженням видавничого дому «Коммерсант-Україна». Надійність і позитивна динаміка розвитку «Банку інвестицій та заощаджень» знайшли своє підтвердження і в дослідженні НРА «Кредит-Рейтинг». Ця рейтингова агенція в кінці 2012 р. збільшила рейтинг кредитної організації до позначки «uaBBB +» зі «стабільним прогнозом». Крім того, НРА «Кредит-Рейтинг» залишило рейтинг надійності депозитів «Банку інвестицій та заощаджень» на позначці «4-», тобто «Високий рівень надійності».

  У 2013 р. банк входить до списку 50 найбільш значущих українських банківських установ за версією видавничого дому «Коммерсант» і 19 в підгрупі «С» в списку найбільш надійних вітчизняних банківських установ вже за версією видання «Експерт».

  Фото відділення "Банку інвестицій і заощаджень"За інформацією про фінансову діяльність кредитної організації станом на листопад-грудень 2013 р. сукупні активи «Банку інвестицій та заощаджень» перевищили позначку в 2 млрд. 666 мільйонів грн., сукупні зобов’язання досягли показника майже в 2 млрд. 380 млн. грн., власний капітал збільшився до 286 млн. гривень. Статутний капітал склав 250 млн. гривень, регулятивний капітал перевалив за позначку в 286 млн. гривень, а чистий прибуток досяг показника близько двох мільйонів гривень.

  Власниками акцій «Банку інвестицій та заощаджень» є С. П. Івахів з пакетом акцій в кількості близько 23%, С. Н. Лагур з майже 16%, А. В. Попов має пакет акцій банку у кількості 15%. Інші акції належать невідомим фізичним та юридичним особам.

  Наглядову раду «Банку інвестицій та заощаджень» очолює С. Н. Лагур зі своїм замом – В. А. Гришко. Крім того, в раді присутні Михайлик М. Г. і Попов А. В.

  Пост голови правління займає Антонюк В. Е. Крім нього в правління входять Омельчук Я. А., Гаврилюк В. Н., Верба Т. А., Стеценко Н. А. і Омельченко А. В.

  Банк успішно переживає вже дві кризи та впевнено працює.

 • № 1 Jack

  08.07.2019

  Умови у банка непогані, але все це зіпсується відношенням до клієнта у відділеннях. Куди не зайду – черги. Валюту обміняти – немає її. Всі кудись спішать, ругаються, дурдом якийсь! Так неможна себе поводити з клієнтами.

  Відповісти

  № 2 Karina

  13.09.2014

  Всем привет) интересное предложение банка о депозитах срокм от 7 дней! хотелось бы, чтобы кто то поделился впечатлениями.Заранее благодарна.

  Відповісти

   № 2.1 відповідь від Bella

   05.03.2015

   Вирішила зовсім не брати в них кредит, бо думали на протязі тижня!!!

   Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Банк інвестицій та заощаджень»

Кредитні картки від «Банк інвестицій та заощаджень»