Банк «Грант»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 61001, Україна, Харківська область, м. Харків, вул.Данилевського, 19

Телефони: (057) 700-50-49

Присутність в регіонах: представлений в 6-ти регіонах

Сайт банку: www.grant.kharkov.ua

 • Фото філіалу банку "Грант"Закрите АТ банк «Грант» було засноване в середині 1991 р. в якості закритого АТ. Восени 2009 р. керівництво банківської установи вирішує перетворити кредитну організацію в публічне АТ.

  Публічне АТ банк «Грант» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером шість від 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 96 від шостого листопада 2012 р.

  Публічне АТ банк «Грант» входить до числа творців вітчизняної міжбанківської валютної біржі та міжбанківської валютної біржі Автономної республіки Крим. Крім цього, кредитна організація також входить до членський складу союзу банківських установ харківського регіону, всеукраїнської асоціації вітчизняних банківських установ і фонду страхування приватних внесків. Банк, до того ж, бере участь у транснаціональних сервісах SWIFT і REUTERS, а також виступає як клірингова банківська установа сервісу «Анелік» в нашій країні.

  Публічне АТ банк «Грант» в регіонах представлено своїми 23 відділеннями – одеськими, сімферопольськими, сумськими, львівськими, харківськими, полтавськими, євпаторійськими, шосткінськими та столичними.

  За інформацією про діяльність публічного АТ банк «Грант» к літу 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 721 мільйона гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 546 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом були на рівні близько 175 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 120 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ банк «Грант» виступають 68 фізосіб, які контролюють близько 68,5 відсотків акцій і дев’ять юросіб, які контролюють близько 31,5 відсотка акцій.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ банк «Грант» займає Сімовьян С. В. Також в цей орган входять Сімовьян В., Аветисян Л. і Попов А. А.

  Голова правління банківської установи є Мартиросов В. І., його заступники – Арзуманян К. Р., Кравченко І., Дабагян А. А., і Мороз В. М. Також в цей орган входить головбух Безрук Л. С.

 • № 1 Иван

  16.09.2014

  Цей банк не просто “існує”, Валентин, він ще досить надійно, здається тримає на своїй позиції. Приймає депозити, причому ставки досить “європейські”-14% у гривні, у доларах і євро- 7 та 5% відповідно. Те, що вони не завищують відсотки в даних умовах якось викликає довіру.

  Відповісти

  № 2 Валентин

  12.07.2014

  То він ще дійсно існує? Я думав він розпався у кінці дев’яностих. Справжній монстр банківського ринку. Здається його побудував якийсь харківський олігарх місцевого розливу.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Грант»

Кредитні картки від Банк «Грант»