Банк «Глобус»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 04073, Київська область, Київ, м.Київ, пер.Куріньовський, 19/5

Телефони: (044) 392 00 00

Присутність в регіонах: представлений в 20-ти регіонах

Сайт банку: www.globusbank.com.ua

 • Фото відділення банку "Глобус"Відкрите АТ банк «Глобус» пройшло процедуру своєї реєстрації в Українському Нацбанку восени 2007-го р. (свідоцтво та реєстрації номер 320). Навесні 2011-го р. кредитна організація пройшла процедуру зміни назви і перетворилася в публічне АТ банк «Глобус».

  Банківська установа здійснює свою діяльність на підставі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер 240 від 11 березня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків згідно посвідченню учасника номер 193 від 22 листопада 2012 року.

  Кредитно-фінансова установа має свою регіональну мережу пунктів продажів в кількості 25 філій і офісів по всій країні.

  Публічне АТ банк «Глобус» може похвалитися цілою низкою своїх досягнень:

  • У 2011-му р. перше місце в категорії «Найбільш клієнтоорієнтована банківська установа» за результатами конкурсу «Банк року», проведеного виданням «Банкір».
  • У 2012-му р. перше місце в категорії «Лідируюча банківська установа в області кредитів для середнього та малого бізнесу» за результатами конкурсу «Банк року», проведеного виданням «Банкір».
  • У 2012-му р. перше місце в категорії «Найкращі банківські пропозиції для бізнесу» за підсумками національного конкурсу «Банківська установа, якій довіряють» за версією видання «Банкір».
  • У 2013-му р. кредитний рейтинг банку «Глобус» був підвищений до позначки uaA (за версією НРА «Експерт-Рейтинг»).

  За інформацією про фінансову діяльність публічного АТ банк «Глобус» на квітень-місяць 2013-го р. сукупні активи банківської установи перевалили за позначку в 2 млрд. 250 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання досягли показника в 1 млрд. 33 мільйони гривень. Власний капітал склав близько 220 мільйонів гривень, а статутний капітал – 160 мільйонів гривень.

  Власником всіх акцій кредитної організації є компанія «Українські Медіа Технології».

  Пост глави правління публічного АТ банк «Глобус» займає С. Б. Куриленко, його заступники – Є. А. Сильнягіна і С. М. Коцупатрий. Крім цих людей в правління також входять головбух Л. Н. Корж, В. І. Пашкін і Н. Я. Шеффер.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Глобус»

Кредитні картки від Банк «Глобус»